PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları Uygulamaları yükleme hakkında bir kaç soru..

jetqll
29-09-2008, 16:33
merhaba ipod touch aldım sağolsun [JW] sayesinde jail breakte yaptım ancak suan hiçbirşey yapamıyorum

istediklerim sorunsuz bir şekilde

1) oyun yükleyebilmek
  2)msn yükleyebilmek
  3)cydia ve installer 'ı tam olarak nasıl kullanacaqım

biliyorum bunlar sitede mevcut ancak yapamıyorum yardım ederseniz sevinirimm

[gl=8.gif] [gl=8.gif] [gl=8.gif] [gl=8.gif] [gl=8.gif] [gl=8.gif]

birde bu uyqulamalardan önce itouchtan nete qirip birkaç şey yükliyeceqiz sanırım onlar neler [gl=4.gif]

Üst üste iki mesaj yerine düzenleme butonunu kullanalım..
Konuları başlıklarını forum kurallarına uygun yazalım.

- [JW]

erjunt
29-09-2008, 17:41
Dediklerini en iyi AppStore'dan yüklersin. Önce sana iTunes hesabı lazım. Sonrasında AppStore'a girip free uygulamaları yükleyebilirsin. Bazı paralı uygulamaların kırılmış hali de sitemizde mevcut.. Ben 2.1 jailbroken sürüm kullanıyorum.

1. Oyunları AppStore'dan yada sitemizden indirip yükleyebilirsin..
2. MSN zaten AppStore'da free var..
3. Cydia ve installer'ı ben 1-2 defa kullandım. Onda da ipod'u bilgisayara wireless üzerinden bağlamak için gerekli olan programı indirdim filan..

[JW]
29-09-2008, 18:11
1-Oyun istiyorsanız kırılmış AppStore oyunlarını yükleyin.Nasıl yapacağınıza dair video rehber bile hazırladık.Bu rehbleri kullanabilirsiniz.

2-Msn için AppStore da "messenger" diye arama yapın.Aradığınız uygulamalar mevcut.

3-Cydia ve Installer kullanmada bir şey yok.Kurmak istediğiniz bir şey olursa üzerine tıklayın ve kurun.Silerkende aynı ekrandan silebilirsiniz.Yani biraz kurcalayın arkadaşım,pek bir zorluğu yok.

Bu arada konu başlıklarına dikkat edelim.Zaten burası yardım bölümü olduğu için elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz.Yardım edin tarzı mesajlar yazmanıza gerek yok..

jetqll
29-09-2008, 18:56
tamam daha dikkatli olmaya çalışacağım forum kuralları için [:'(]

peki bu dediklerinizi yapmam için ek proqramlar qerekiyormu?

Evolution
29-09-2008, 19:24
author=jetqll link=topic=379.msg766#msg766 date=1222703802]
tamam daha dikkatli olmaya çalışacağım forum kuralları için [:'(]

peki bu dediklerinizi yapmam için ek proqramlar qerekiyormu?

Anlatım ve rehberlerde gerekli olan herşey yazıyor.İndirilmesi gereken program varsa da İndirme Merkezimizde bulabilirsiniz.

nascobar
04-10-2008, 15:58
arkadaşım oyun yükleyebilmek icin oyunlar kısmında beyendiklerini pc'ne indirdikten sonra .ipa uzantılı dosyaları itunes applications'un içerisine atacaksın ve bu sekilde cihazına yükleyebilirsin.

msn içinde benim kullandığım "IM messenger" yükleyebilirsin uygulamayı itunesten free olarak indirebilirsin

cydia ve installer itunes'e bağlı kalmadan source adresleri ile uygulama indirme olanağı sunar.
henüs installer beta aşamasında oluşundan winterboard vb uygulamalarda sorun yaşayabilirsin

bu konuda cydia programını kullanmanı tavsiye ederim.

cydia uygulamasını çalıştır "manage" kısmına gel edit sonrasında add kısımlarına gelerek source adresleri ekleyebilir ve oyun / uygulama indirebilirsin

fatalicaa
14-01-2009, 22:23
cydiayı silip tekrar yüklemek için ne yapmalıyım??

Misafir.
14-01-2009, 23:20
Yeniden jb yapman gerekiyor

SahiyN
24-01-2009, 09:59
author=allerjik link=topic=379.msg15453#msg15453 date=1231968051]
Yeniden jb yapman gerekiyor

bu cevap hayallerimi bitirdi [gl=17.gif]... yeniden jb yapmam gerekior [8D]

denizergin
25-10-2009, 14:08
selam arkadaslar bende sorunsuz bir sekilde İPhone 3G jailbreak 3.1.2 indirdim buraya kadar hersey yolunda ama interneten indirdiyim programlari iphoneye yukleyemiyorum acaba nasil yuklerim yardiminiz icin tesekur ederim....

gfb_st
25-10-2009, 14:20
Öcelikle cydia'dan appsynıc 3.1 indireceksiniz.
Daha sonra İTunes üzerinden uygulamaları atabilirsiniz. [gl=7.gif]

Gksl
31-10-2009, 23:21
iphone 2g nin 2.1 sürümünü kullanıyorum ama apple store dan free uygulamaları telefon kabul etmıyor sorun neden kaynaklanıyo olabilir acaba...?

[JW]
01-11-2009, 00:57
author=Gksl link=topic=379.msg59319#msg59319 date=1257024107]
iphone 2g nin 2.1 sürümünü kullanıyorum ama apple store dan free uygulamaları telefon kabul etmıyor sorun neden kaynaklanıyo olabilir acaba...?

Ne hatası veriyor telefon? Nereden yükleme çalışıyorsunuz? Bilgisayar ile iTunes'tan mı,yoksa direkt iPhone'daki App Store uygulamasından mı?