PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iTunes - Multimedia Sorunları sync yapmıyor

sinannn23
31-10-2009, 20:49
Merhhabalar.Benim ipodla ilgili bir sorunum var... ipodum güncelleme yapmıyor.Ne zaman ipodu bağlasam itunes'a bana bu hatayı veriyor '' http://img509.imageshack.us/img509/2605/hataw.jpg '' Bu neden acaba birisi bana yardım edebilirmi acaba lütfen çok acil.. Artık sıkıldım restore etmekten [gl=8.gif] [X(]

eurasta
31-10-2009, 20:50
]
1. iphone'ununuzu senkronize ederken eğer 13019 hata kodunu alırsanız müziklerinizle ilgili olarak bir probleminiz var demektir. Bu durumdan kurtulmak için
1.önce müziklerin senkronize edilmesi seçeneğini kaldırın ( bu işlem sonucunda iphone'daki tüm müzik dosyaları ve listeler silinecektir. )
2. daha sonra tüm müzik dosyalarınızın bilgisayarınızda olduğundan emin olun. Yani itunes üzerinde play tuşuna bastığınız zaman tüm şarkıların çalışması gerekir.
3. Şimdi Tekrar müziklerin senkronize edilmesi seçeneğini seçin ve iphonunuzu senkronize edin.
kesin çözüm için include voice memos seçeneğini kaldırın, bu da sorun yaratmaktadır.

not: alıntıdır

sinannn23
31-10-2009, 20:57
Off süpersiniz çok teşekkür ederim [:'(] [gl=7.gif]