PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jailbreak - Unlock Sorunları nerde jailbreak yaptırabilirim??

janer
23-11-2008, 14:43
öncelikle herkese merhaba ve site için kuruculara teşekkürler gerçekten çok kullanışlı bir kaynak olmuş
soruma geliyim ben ne kadar araştırsamda bilgi edinsemde bu forumu altına üstüne getirsemde bir türlü jailbreak yapamadım sorunun benden kaynaklandığı kesin :D we artık kafayı yemek üzereyim we bir şekilde jailbreak yapmak istiyorum ancak bir türlğ beceremediğimden dolayı artık bi yerde yaptırma kararı werdim bildiğiniz bir yer warsa yaptırabileceğim lütfen paylaşırsanız sewinirim belki benim gibi beceremeyen insanlarda wardır kim bilir...

umarım konuyu yanlış bir yerde açmamışımdır açtıysamda özür dilerim

teşekkürler.

Morgenstern
23-11-2008, 15:10
msn adresini verirsen birlikte yapabiliriz..

fantazi
23-11-2008, 17:23
yaw resimli anlatılmış neyi yapamıyorsun ki 5 dk bile sürmüyor hergün format çekip jb liyen ler var.alet elinde kalmaz merak etme [:)] [:'(]

by_hope
23-11-2008, 19:27
dostum nerde oturuyorsun belkı aynı ılde oturan bırı varsa yardımcı olur enazından ...

janer
27-11-2008, 16:52
arkadaşlar yakında pc me format atıcam we herşeyi baştan yükleyip yeniden deniycem bakalım yine olmassa artık morgenstern senle irtibata geçmeye çalışcam çünkü wesyonumu değiştirken bile hata alıyorum sorun öncelikle wersyon değiştirmede olabilir

Hakman306
28-11-2008, 15:52
harika anlatım var forumda, bence kendin yaparsan senin yararına..

eroldo8erol
30-11-2008, 08:18
author=fantazi link=topic=1415.msg6246#msg6246 date=1227453804]
yaw resimli anlatılmış neyi yapamıyorsun ki 5 dk bile sürmüyor hergün format çekip jb liyen ler var.alet elinde kalmaz merak etme [:)] [:'(]

ne 5 dakkası sadece okudum 1 dakkamı almadı yapma her haltı program yapıo saolsunXD

ZoZaN
19-01-2009, 01:44
WALLA arkadaslar bende beceremedım bu ısı tusları basma noktasına gelırkenkı asamada kalıyor kac kere yenıden yukledım sıldım ettım kurdum artık sayısını hatırlamıyorum ıstanbulda oturuyorum ve yardım edebılecek arkadaslar maıllerını verebılırlerse yada bır adres bır telefon verebılırlerse bu ıslemı yaptırabılecegım yerın cok sevınırım