PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları iPod Touch 2G - İndirilmiş uygulamaları, iPod'a atamıyorum.

cmo
28-10-2009, 01:19
Merhaba, iPod Touch 2G kullanıcısıyım, herhangi bir sekilde jailbreak yapmadım. Versiyonum 1.1.5..

Bedava olan uygulamalardan 4-5 tane indirdim. Su an iTunes'ta Applications kısmında duruyorlar. Fakat bunları iPod'a atamıyorum.

iTUnes'tan iPod bolumune girdigimde sag altta sync yazıyor. Ona da basmaya korkuyorum, o sekilde butun muzikleri atıyor cunku.

Ne yapmalıyım tesekkur ederim.

eurasta
28-10-2009, 08:38
author=cmo link=topic=9742.msg57857#msg57857 date=1256685580]
Merhaba, iPod Touch 2G kullanıcısıyım, herhangi bir sekilde jailbreak yapmadım. Versiyonum 1.1.5..

Bedava olan uygulamalardan 4-5 tane indirdim. Su an iTunes'ta Applications kısmında duruyorlar. Fakat bunları iPod'a atamıyorum.

iTUnes'tan iPod bolumune girdigimde sag altta sync yazıyor. Ona da basmaya korkuyorum, o sekilde butun muzikleri atıyor cunku.

Ne yapmalıyım tesekkur ederim.

ayrıntılı bilgi için : http://www.ikaynak.com/forum/itunes-programinin-kullanimi-t417.0.html

manually manage music and videos seçersen müziklerinde silinmemiş olur

Sylar
29-10-2009, 18:54
Sync yapmazsaniz hicbir sekilde uygulama atamazsiniz.
Arkadasin verdigi linki inceleyin karmasik olan birsey yok, daha onceden farkli bir bilgisayarda muziklerinizi atmissaniz bu sync sirasinda silinir sarkilar eger yapamamissaniz boyle bir problem olmaz.