PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Firmware Update-Restore Sorunları ipod touch yazılımı

tomytfn
28-10-2009, 00:16
arkadaşlar şimdi elimde bi tane ipodtouch var yanlız cihazın ekran ışığı yanmıyor ve ayrıca recorvery modda restore yapmaya çalışıyorum recorveryde 13 hatası veriyor hemde kendim seçmedim yazılımı itunes indirdi sonna dfuda deneyim dedim ondada olmadı itunes 9.0.1 sürümü kullanıyorum ne yapabilirim yardımcı olurmusunuz birde itunes indirdiği yazılımları nereye atıyordu pcde yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

eurasta
28-10-2009, 00:50
author=tomytfn link=topic=9741.msg57852#msg57852 date=1256681819]
arkadaşlar şimdi elimde bi tane ipodtouch var yanlız cihazın ekran ışığı yanmıyor ve ayrıca recorvery modda restore yapmaya çalışıyorum recorveryde 13 hatası veriyor hemde kendim seçmedim yazılımı itunes indirdi sonna dfuda deneyim dedim ondada olmadı itunes 9.0.1 sürümü kullanıyorum ne yapabilirim yardımcı olurmusunuz birde itunes indirdiği yazılımları nereye atıyordu pcde yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

http://www.ikaynak.com/forum/showthread.php?t=5/

bu adresten istediğiniz fw i indirin shift e basılı tutarken restore diyin ve bu dosyayı gösterin
söylediğiniz sorun usb lerden kaynaklanıyor olabilir usbyi taktığınız hub ı değiştirin