PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jailbreak - Unlock Sorunları iphone 3G kayıtlı yurtdışı - jailbreak sonrası acil arama bölümünde kalıyor.

ihyasin
27-10-2009, 08:54
Merhaba. cihaz iphone 3G 8 GB.
Yurt dışı ancak kayıtlı. versiyon yükseltme veya jailbreak sonrası acil aramada kalıyor. yani ana ekrana geçemiyorum. sadece acil arama. daha önce başka iphone da yükleme yapmıştım ve kendisi etkinleştiriyordu. ama şu anda olmuyor. versiyon 3, 3.1 , 3.1.2 yide yükledim faydası yok. blackra1n, redsnow da kullandım ama işe yaramadı, redsnowda hata veriyor. baseband ler ile ilgili biraz araştırdım ama tam olarak ne olduğunu anlayamadım. sıkıntım baseband, modem sürümü gibi şeylerle mi alakalı onuda bilemiyorum. yardımlarınız için çok teşekkürler. ayrıca site gerçekten tam bir kaynak.

placebo
27-10-2009, 14:40
Yurtdışından gelmiş olmasına rağmen telefonunuza 3.1.2 yüklemişsiniz, bu sürüm baseband'i yükseltmiştir. 3.1.2 yüklenmiş telefonların sim kilidini kıracak bir yazılım henüz çıkmadı. Biz de dört gözle bekliyoruz. Forumu takip edin, çıktığı zaman zaten buradan duyururuz.

Bu arada zayıf bir ihtimal de olsa baseband'in yükselmediğini farz edelim. Blackra1n ve Redsn0w'da ne gibi bir hatayla karşılaştığınızı yazarsanız yardımcı olmaya çalışırız.

ihyasin
28-10-2009, 00:51
blackra1n de hata vermiyor fakat yine acil aramada kalıyor. redsnow da ise jailbreak tamamlanmasına az kala duruyor, tamamlanmıyor. teşekkürler.