PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iTunes - Multimedia Sorunları iTunes'te bulunamayan sarkilari silmek

buggy
23-10-2009, 18:57
arkadaslar iTunes'te bulunamayan (yeri degismis yada silinmis) sarkilari silmenin kolay bir yolu var mi ?
Toptan hepsini silme yada iTunes'in kendisinin silmesi gibi bir secenek ? Ek bir program da olabilir.

gfb_st
23-10-2009, 19:00
Yeri değişmiş ve silinmiş derken neyi anlatmak istiyorsunuz biraz daha açık anlatırsanız iyi olur.

buggy
23-10-2009, 23:45
iTunes'de bir sarkinin yeri degisince, iTunes sarkiyi bulamiyor ama genede sarkilarim listesinde kaliyor. Bunlar birsure sonra baya cogaliyor bunlari toptan silmek yada tek tek aramaktansa kolay birsekilde silmenin yolu var midir ?

eurasta
24-10-2009, 10:04
manually manage music and videos seçeneğini işaretlersen ipodun içindeki şarkıları görebilirsin oradada direkt delete ile silebilirsin

buggy
13-12-2009, 11:41
iPod degil iTunes'den bahsediyorum ben.

gfb_st
15-12-2009, 23:39
Arkdaşımızda zaten bu işlemleri İtunes'den yapmanızı istiyor.

Sylar
16-12-2009, 00:11
baya menulerini karıştırdım ! işaretlileri gruplama için bir fonksiyon yok maalesef.

airsrevenge
16-12-2009, 16:25
Ben bu probleme çözüm için Edit>preferences>advanced bölümünden kendi Library klasörümü işaretliyorum, altta da keep files organized ve copy files to media folder seçmelerini işaretliyorum. böylelikle itunes'a attığım tüm parçalar kendi belirlediğim klasöre otomatik kopyalanıyor, ve diğer yerlerdeki parçaları gönül rahatlığıyla silebiliyorum. çünkü itunes'a attığım tüm parçalar hali hazırda media folder'ıma kopyalanmış oluyor. Ayrıca, parçaların tag vb. özellikleri ile itunes üzerinden oynama yaptığınızda bu belirlediğiniz media folder'da da otomatik olarak güncelleniyor.