PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ( istek )ipod touch koruyucu kılıf

drummer33
16-10-2009, 00:43
arkadaşLar yakLaşık 1 yıL Lucak i pod touc aLdımama haLa kendime kafa göre bi kıLf bLamadım isteiğim kıLıftazı şeffaf jeLatin arzında oLuyor ya ipodun üzerinde varmı yokmu beLLi omuyanLardan onLardan istiyorum bu yardımcı oLursanız sevinirim başka kıLıf aLterntifLerinizide söyLerseniz çok iyi oLur şimdiden teşekkür ederim

- Mesajınız forum kurallarına uygun olarak yeniden düzenlenmiştir. Sonraki mesajlarınızın silinmesini istemiyorsanız forum mesaj kurallarına dikkat ediniz. - iKaynak.com yönetimi

placebo
16-10-2009, 02:10
Sanırım bahsettiğiniz kılıflar Invisible Shield adı altında satılanlar. Bana kalırsa verilen parayı hak etmiyor. Zamanla kenarları kendiliğinden ayrılıyor, tekrar aynı şekilde yapıştırmak mümkün olmuyor. Özellikle köşe kısımları bir türlü tam oturmuyor. Haliyle kusursuz bir görüntü sağlamıyor. Ama cihazı çizilmekten koruyor mu, evet koruyor.

Kimileri Sirkeci gibi yerlerde satılan Çin malı taklit ürünlere yöneliyorlar, oradan şeffaf ekran koruyucu alıyorlar, içinden iki adet çıktığı için birini cihazın ön yüzüne, diğerini arka yüzüne yapıştırıyorlar. Memnun olanlar var, kolay çiziliyor diyen var. Bakalım, forumdaki arkadaşlar ne diyecek...

kokoci
18-11-2009, 00:32
switcheasy Colors Stealth 2. ve 3. Nesil iPod touch Kılıf aldım bugun kendı cıhazıma ıcınden 2 adet ekran korucu cıktı ve sılıkon kılıf jel tusuda var cok begenerek aldım tavsıye ederım 56 lıra fıyatıda

frht23
20-11-2009, 09:37
selam. arkadaşlar iphone kılıfları ipod touch 3g lere uyar mı?

Sylar
20-11-2009, 12:01
author=frht23 link=topic=9463.msg63473#msg63473 date=1258702657]
selam. arkadaşlar iphone kılıfları ipod touch 3g lere uyar mı?

uymaz ipodlar daha ince çünkü, bir de kulaklık çıkış yerleri varklı (birinin üstte birinin altta)

Dirsehan TÜR
03-01-2010, 21:24
Bence en güzeli Silikon kılıf (siyah tercihimdir [8D] ) ..