PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Firmware Update-Restore Sorunları firmware sorunu

osman_smsk
13-10-2009, 13:36
Bende iiphone 3g var ben firmware yükseltmek isyorum ama her sitede başka bişey söylüyorlar ben istediğim fw indirdim ama shift+restore mi shift+check for update mi yapıcam lütfen bilgi veririmisiniz şimdiden yarımlarınız için teşekkürler.

N!t£cn@klQw
13-10-2009, 13:39
site kurallarına göre başlığınızı değiştirirmisiniz...

buggy
13-10-2009, 13:43
tek bu site icin bile gecerli degil butun forum siteleri icin ayni kural gecerlidir.

osman_smsk
13-10-2009, 13:53
kusura bakmayın sitede yeni olduğum için site kurallarını bilmiyorum

[JW]
13-10-2009, 14:15
hoş geldiniz.

tüm konular için tüyo merkezini ziyaret edebilirsiniz.bu seferlik linki veriyorum.aynen anlatıldığı gibi yapacaksınız. [:'(]

http://www.ikaynak.com/forum/showthread.php?t=11/

osman_smsk
13-10-2009, 15:41
hoş geldiniz.

tüm konular için tüyo merkezini ziyaret edebilirsiniz.bu seferlik linki veriyorum.aynen anlatıldığı gibi yapacaksınız. [:'(]

http://www.ikaynak.com/forum/showthread.php?t=11/

bu sitedede shift+ restore dio ama bi sitede okudum sorun çıkartır dio shift+check for update yapın dio ben fw düşürürken yada yükseltirken dfu moduna alıp shift+restore yapsam sorun olmaz dimi şimdiden yardımlarınız için çok çok teşekkür ederim

N!t£cn@klQw
13-10-2009, 15:43
sorun olmaz... ayrıca bu sitedeki çoğu yöntem denenerek ve sonradan arkadaşlar tarafından yapılarak devam ediyor [:'(] başka sitelere inanmayın diyeceğim fakat bunu demek istemiyorum belki başka bir konu için veya yöntem için yorum yapmışlardır yanlış anlaşılma olmasın :) [:'(]

osman_smsk
13-10-2009, 15:48
cetinvolkan çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler sayesinde iphonemi sorunsuz fw yükselttim [gl=7.gif][

osman_smsk
13-10-2009, 15:49
arkadaşlar bişey daha sorsam kızarmısınız bilmiyorum ama soruyorum peki shift+check for update yapınca ne oluyo [:)] [:)]

[JW]
13-10-2009, 16:11
author=cetinvolkan link=topic=9407.msg55636#msg55636 date=1255437804]
sorun olmaz... ayrıca bu sitedeki çoğu yöntem denenerek ve sonradan arkadaşlar tarafından yapılarak devam ediyor [:'(] başka sitelere inanmayın diyeceğim fakat bunu demek istemiyorum belki başka bir konu için veya yöntem için yorum yapmışlardır yanlış anlaşılma olmasın :) [:'(]

Hocam yanlış bilgi vermeyin ayıptır ya.bu sitedeki yöneticilerin açtığı çoğu konular değil,tüm konular denenmektedir. [:D] Hatta önce yönetime konuyu açıyoruz.Orada bir kaç arkadaş birden deniyor.Sonra rehber olarak yazıyoruz.Zaten rehberleri kendimiz yazdığımız için,denemeden yazılamaz yani.Aslında yeni üye olanlara otomatik gönderdiğimiz özel mesajda da açıklıyoruz.O mesajı okusalar hiç sormaya gerek kalmayacak ya,neyse. [:)]

author=osman_smsk link=topic=9407.msg55640#msg55640 date=1255438184]
arkadaşlar bişey daha sorsam kızarmısınız bilmiyorum ama soruyorum peki shift+check for update yapınca ne oluyo [:)] [:)]

arkadaşım update'e basarsan update yapmış olursun.yani cihazın içindeki bilgiler silinmez,sadece sürüm güncellenir ama çoğu işlemde restore yapmanız gerekir.bu yüzden rehberlerde restore diye yazıyoruz.