PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sim Kart - Telefon - Rehber Sorunları Sim Karttan Kişileri Aktarma Problemi

ysftzcn
09-10-2009, 13:21
Arkadaşlar 2.2.1 Olan 2G İphonumu 3.0'a Yüksettim Ama Şimdi Sim Kartımdaki Kişileri Aktaramıyorum Ayarlar'dan Giriyorum Ama Aktar Butonunu Çalıştırdıgımda Aktarılıyor Diyor Ama Kapanıyor Uygulama Menuye Dönuyor Bakıyorum Aktarılmamıs Çok Arama Yaptım Ama Göremedım Forumda Bu Tur Bır konu Var İse Kusuruma Bakamayın ....

Eski Versiyonlar İçin SIMplus Gibi Bir Takım Programlar Varmış Ama 3.0 İçin Varmı Bilmiyorum Varsa Ve Sorunum İçin Bir Çözüm Bilen Arkadaşım Var İse Yardımcı Olursa Sevinirim

Herkese İyi Günler ...

- Mesajların tamamını bold yazmak yasak olduğu için mesajınız yeniden düzenlenmiştir. Lütfen kurallara dikkat edelim. [iKaynak yönetimi]

fantazi
09-10-2009, 21:54
sorunu bilemiyorum dfu ya alıp restore yapın.büyük ihtimal düzelir

ysftzcn
10-10-2009, 08:29
Teşekkür Ederim Cevabın İçin Dün Araştırdım Ve Hallettim Bir Kaç Siteye Baktım Yabancı Bir Forumda 3.0'ın Rehber İçerisindeki ASCI Karakterlerini Desteklemediği Söyleniyordu !'^+%&/()=?_ Gibi Karakterler Rehber İçerisinde Var İse Makina SİM'deki Kişileri Aktarmıyormuş Bende Başka Bir Makinada Rehberdeki Kişileri Düzenledim Bir Kaç Kişide Vardı Çünkü ...

Düzelttikten Sonra Sorunsuzca Aktardı ...

Herkese İyi Günler :)