PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları Ipod touch'tan bilgisayar yardımıyla internete bağlanmak

wildchild
08-10-2009, 15:02
Arkadaşlar usb kablo ile internete girebilme ihtimalimiz var mı? Varsa nasıl yapıyoruz? Bir de ben laptop ile vistadan bilgisayarlar arası kablosuz ağ kuruyorum internet paylaşımını açıp,diğer laptoplar girebiliyor fakat ipod giremiyor,bunun nedeni nedir acaba?

Teşekkürler şimdiden.

N!t£cn@klQw
08-10-2009, 15:22
arkadaşım ıphone 3g 3.0 dan sonra rahatlıkla giriyor internete ve bilgisayarda giriyor.

fakat bildiğim kadarıyla bunlar ıpodlarda olmuyor...

wildchild
08-10-2009, 15:27
ben dun jailbreakli 3.0 yukledim fakat bağlanamıyorum. Sorunum internete bağlanmaması değil,laptoptan bilgisayarlar arası kablosuz ağ kurduğumda,ordan internete bağlanmaması.Yoksa modem olsa bir sorun olmicak.

wildchild
08-10-2009, 15:39
Arkadaşlar hallettim! Kablosuz ağ özelliklerine girip TCP/IP protokolünü seçip özellikler diyoruz,ip numarasını otomatik al dedikten sonra saatin yanındaki internet simgesinden bir ağa bağlan diyoruz. Oradan ağa bir isim verdikten sonra parola türüne "WEP" diyoruz bu kısma dikkat edin çok onemli. 5 haneli bir şifre giriyoruz,ileri dedikten sonra ise internet bağlantısını paylaş seçeneğini açıyoruz ve artık Ipoddan nete girebiliyoruz! :)))

N!t£cn@klQw
08-10-2009, 15:41
peki aynı yöntemle mesela ıphone dan da girilir mi yani ?

wildchild
08-10-2009, 23:34
Girilir sanırım neden girilmesin.

renklilensli
18-12-2009, 00:19
hiçbirsey anlamadım kusurabakmayın bu ip numarasına nerede girip ağa nerede isim vereceğiz teşekkürler