PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Donanım - Bağlantı Sorunları 2g ipod'ta kulaklığı çıkarınca hoparlörden ses gelmiyor ?

mars_101
07-10-2009, 19:04
Ben yeni bir ipod touch kullanıcısıyım ve bir sorunum var müzik çalmak istedigimde müzik çalıyor ancak ses yok kulaklıgı takınca ses geliyor ama çıkarınca gelmiyor.. dışarı ses veriyor normalde aldıgım model ancak benimkinde bi sorun var galiba sorun nedir sizce ne yapmam gerek

yok
07-10-2009, 19:14
Konu başlığınızı site kriterlerine uygun olarak editleyin..

edit;cihazın hoperlörünün bozuk olma ihtimali war...restore edin..sorun dewam edicekmi bakalım..

üst üste mesaj yerine düzelt butonunu kullanalım arkadaşım forum kurallarına hem uyuyor hem uymuyorsun fantazi [:)]

mars_101
07-10-2009, 19:28
hapörlörlerin bozuk olma ihtimali yok çünkü alarm zil seslerini sorunsuz bir şelikde çalıyor

fantazi
07-10-2009, 19:30
cihazınızın hoparlörü var diyorsunuz yani 2g ipoda sahipsiniz normalde kulaklığı çıkarınca ipod lar müziği otomatik olarak durdurur.senin tekrar play e basman gerekir.denedinmi ?

mars_101
07-10-2009, 19:32
onuda denedim saniye devam ediyor ama çalmıyor...

fantazi
07-10-2009, 19:37
şimdi 2g ipod da kullandım fakat alarm sesleri hoparlörden mi yoksa içinde başka bi hoparlörden mi geliyor hatırlamıyorum.çünkü mesela 1g ipod da hoparlör yok ama tuş kilidi sesi alarm sesi vs. seslerini çıkaran bi hoparlör vardı.2g dede bu varsa alarm sesleri ondan geliyordur.eğer alarm seslerinin kendi hoparlörlerinizden geldiğinizi düşünüyorsanız hoparlör bozuk değildir ve yazılımsal bi sorun olduğunu düşündürür.temiz bi dfu moda alıp restore edin düzelebilir.

mars_101
08-10-2009, 20:54
galiba yazılımda sorunum var çünkü aynısıdan 2 tane aldık birinde çalışıyor ancak digerinde çalışmıyor..
ama dediginiz gibi hapörlerler 2 tane ise hapörlörlerde sorun olabilir ..

eger yazılımda sorun varsa detaylı bir anlatım yaparsanız çok sevinirim ...