PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sim Kart - Telefon - Rehber Sorunları i phone 3g 3.0 versiyon menüye girme ( yardımmmmmmmm) :(

fikret3193
07-10-2009, 12:29
iphonem yurdısından geldi ve imei kaydı yaptıramadım bu forumda okuduklarımla bişeyler yapmayı denedim ve yapamadım telefonum açılmaz hale geldi ve daha sonra restore ettim ve galiba jailbreak işleminide doğru yaptım su an sim kartı kabul ediyor fakat menüye giremiyorum sadece tuş takımı çıkıyor ve acil arama diyor.menüye nasıl girebilirim ne yapmam lazım arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim

fantazi
07-10-2009, 12:36
telefonu restore ettiğinizde açılması lazım yoksa jailbreak yapamazsınız. siz bence baştan restore edin cihaz açılsın.sonra jb yapıp cydia da unlock var repo666.ultrasn0w.com source unda onu indirirseniz hattınızın çalışması gerekiyor diye biliyorum [:'(]

fikret3193
07-10-2009, 12:44
bu telefonu abim getirdi yurtdısından hediye :) önce biz telefonu götürüp sim kilidi kırdırdık ve türkcele kullanılır hale geldi ve daha sonra kayıt yaptırmaya gittik ama malesef pasaporta 2 yılda 1 cihaz kaydı yapma sınırı koymuslar ve kayıt işi olmadı bende burdan okuklarımla bişeyler yaptım ve telefon açılmaz hale geldi değim gibi sonra i tunes 8.2 kullanarak ve restore 3.0 dosaysı kullanarak restore ettim telefon açıldı ama dedğim gibi menüye giremiyorum sadece acil aramalara izin veriyor.başka bir işlemmi yapmam gerekiyor .telefon kayıtlı olmadıgı için kapanmısta olabilir ama menüye neden giremiyorum eksik nerde onu bulamıyorum.

Misafir.
07-10-2009, 17:24
redsn0w diye aratın jb yapın cihazınıza imei kaydınız olmadığı için cihazı şebekede kullanamazsınız sadece ipod olarak kullanabilirsiniz.

fantazi
07-10-2009, 17:49
valla 3g lerde fake imei diye bir olay olmadığı için kanımca senin bi tanıdık eş dost bulup iphone u pasaporta kayıt ettirmen gerekiyor.

fikret3193
07-10-2009, 18:06
arkadaşlar peki neden menüye giremiyom en azından i pod muş gibi kullanmak istiyorum kayıt yaptırana kadar.menüye girmem için ne yapmam lazım

Misafir.
07-10-2009, 18:07
author=allerjik link=topic=9284.msg54563#msg54563 date=1254925442]
redsn0w diye aratın jb yapın.cihazınıza imei kaydınız olmadığı için cihazı şebekede kullanamazsınız sadece ipod olarak kullanabilirsiniz.

okusanız anlarsınız