PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sim Kart - Telefon - Rehber Sorunları slide to unlock/slide to answer ?

fantazi
02-10-2009, 13:18
arkadaşlar içinizden birileride bu sorunu yaşamıştır diyerek sorunumu söylüyorum. iphone uyku modundayken power veya home tuşuna basıp ekranı ilk açtığımda slide to unlock(sürükle aç çalışmıyor) ekranı kapatıp ikinci açışımda çalışıyor.ben bu durumdan rahatsızım çünkü arama geldiğinde cevaplıyamıyorum.restore ettim düzelmedi yazılımsal değil ekran sağlam olduğundan donanımsalda değil .problemi yaşayan varmı merak ettim.sorunu yaşayan ve çözenler yorumlarını yazarsa sevinirim.

N!t£cn@klQw
02-10-2009, 13:23
restore etmene rağmen hala sorun devam ediyrsa biraz yazılımsal olabilir ve servis gerektirebilir...

ama son zamanlarda böle abuk sabuk sorunlar çıkdığı için kesin birşey diyemiyor kimse. sana tavsiyem şu ayarlar sınırlamalarda herşyi ac-kapa bir kere ve sonra teli aç kapa gene bir dene...

fantazi
02-10-2009, 13:56
yazılımsal olsa da 1.1.4 , 2.2 ve 3.0 yükledim ayrı ayrı hepsinde aynı problem var yabancı forumlardada sorunu çözememişler cihazım 2g olduğundan garantisi tr de yok [gl=8.gif]

N!t£cn@klQw
02-10-2009, 15:13
:((( vallahi dostum benim bilgim bu kr bu konuda ama inşallah çözersin

jetluck
14-10-2010, 10:19
bende de 2g var ve bu sorun yzünden güzelim iphone u kullanamıyorum çünkü bazı gelen aramalarda telefonu arayanın yüzüne kapamam ve tekrar aramam gerekiyor . Donanımsal bir sorun gibi görünmüyor. sanırım cihazın jailbreak yapılmış olması ile alakalı. İnternette hiçbir şekilde çözümünü bulamadım