PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Firmware Update-Restore Sorunları Arkadaşlar Çok Kötü Bişey Oldu Lütfen Yardım

Scarlet
30-09-2009, 00:00
Sinirden ağlıyorum şu anda, instalous programı ile bişeyler yükleyeme çalışıyordum.

İndiriyorum ama bir türlü install etmiyordu. Bir ara kilitlendi ve bende çıktım. Baktım indirdiğim tüm appler beyaz görünüyor.

Bende teli kapatım tekrar açtım, şimdi 9 sayfa applerin hiçbiri yok sadece titreşime alınca kaldırılamayanlar kalmış.

İnanın ne yapacağımı bilmiyorum lütfen yardımcı olun. Durum nedir ne yapmam gerekiyor. Bütün appler gitmiş.

Bir bayan olarak teknolojiyi severim uğraşırım ama bu iphone beni çok sinir etti. [X(] [X(] [X(]

sago0671
04-10-2009, 12:42
sağlam fikir olabilirmi bilmiyorum ama cydiadan instalous programını modifye edip sil ve yeniden başlat bi çözüm olabilir. hiç olmadı restore yap en sağlıklısı ve en temizi o. bi ara beyaz görünme bendede olmuştu ama biraz bekleyip sabrettim düzeldi gene sorunlar değişebiliyo.

edii
04-10-2009, 12:56
aynısı başıma geldi. en sağlıklısı iphone u baştan kurmak ama ben üşündiğimden tüm app leri baştan kurdum.