PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Firmware Update-Restore Sorunları BACK UP Sorunu

Laserion
29-09-2009, 11:38
Cihazım Iphone 3G 8gb. Turkcell faturalı. 2.2.1 5H11 versiyondu. Quickpwn ile JB yaptım, 1 haftadır kullanıyorum,dünya kadar uygulama,oyun vs. çektim.

itunes 8.2 yüklü şu anda. İşletim sistemin Vista 64bit Ultimate edition.

versiyonumu 2.2.1 den 3.0 yükselticem fakat backup birtürlü alamadım sanırım. Back up dedim defalarca. mesela resimleri falan pc dekilerle birleşti ama iphone daki telefon defteri sanırım pc ye gelmedi. Çünkü ne Windows kişilerde gözüküyor nede outlookumda. Outlook da ayarlı değildi zaten.

Telefon defterimi adam gibi backup alabildimmi alamadımmı emin olamıyorum ve o listeyi kaybetmemem lazım kesinlikle.

Acaba iphone browser la telefonlistesi dosyasını iphonedan çekip alsam, sonra restore upgrade ve jb yaptıktan sonra telefona atsam olurmu???

Alalı 1 hafta oldu rahat huzur bırakmadı telefon valla :)

N!t£cn@klQw
29-09-2009, 13:17
arkadaşım ıtunes ile back up dediğiniz an ve düzgün yaptığınıza emin olursanız kesinlikle birşey olmaz listenize.

Laserion
29-09-2009, 13:27
Yani outlook ta veya windows contacts ta illaki listemni aktarıldığını görmem şart değil öyle mi?

N!t£cn@klQw
29-09-2009, 13:29
değil tabii ki backup tıkladığınızda ıtunes üstünde backup alınıyor yazar ve bitince sync of veya back up of yazar bunu gördüğünüzde back up alınmış olur zaten [:'(]

Laserion
29-09-2009, 14:14
Birtürlü içinden çıkamadığım buydu .

Tabi ben yin ehem itunes dan, hem iphonebrowser dan olmadı bide winscp kurup ondan back up alayımda içim rahat olsun..

Teşekkürler. [gl=7.gif]