PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iTunes - Multimedia Sorunları Lanet Itunes Sorunsalı

Scarlet
28-09-2009, 16:31
Arkadaşlar lütfen yardım edin.

İtunes a normal olarak müzik video atıyordum. bugün teli taktım herşey kilitli ne müzik ne video atabiliyorum.

Manual manage music and video kutusunu önceden tıklamıştım. Ama şimdi kutucuk boş olarak görünüyor.

Her açıp kapadığımda pc yi müzik yada videolar için illa içindekilerin silinmesimi lazım.

Neden şu anda herşey kilitli.

oski_58
28-09-2009, 18:13
sinirlenme güzel kardeşim sen telefonu itunese bagla daha sonra kendı muzık ve vıdeo lıstenı olustur sanra yanlarına tik koy yukle daha sonra manuel manage musıc ve vıdeoyu ısaretle artık fılmler muzıkler sılınmez [:'(]

Scarlet
28-09-2009, 18:22
Öncelikle cevap verdiğiniz için size çok teşekür ederim.

Ama şöyle bir sorun var. Ben önce library ye müzikleri atıyorum sonra sürekleyip ıphone un içine bırakıyordum. Videolarda aynı şekilde yapıyorum.

Ama şimdi library ye atıp, sürüklediğimde, üzerinde olumsuz işareti var ve atılamıyor.

Zaten önceki oluşturduğum listemdeki, müziklerin hepsinin yanında tik vardı, şu anda kilitli olduğu için hiçbir şekilde müdahale edemiyorum.

Sizin dediğinizi en başında yapmıştım. Listemi oluşturdum, yanlarına tik koydum ve ıphone attım, manage manuel music ve videoyuda işaretledim.

Sorun bugün teli taktım ve hiçbir şekilde videolara müziklere ulaşamiyorum görünüyor ama hepsi kilitli ve yanlarında tik var. Sync yapayım dedim ama bu seferde herşey silinecek dedi. Sonra baktım manuel music ve video kutusundaki tik de görünmüyor.

Ne yapacağımı şaşırdım.

Scarlet
28-09-2009, 18:53
Aynen dediğinizi yaptım müzik ve videoların hepsi silindi. [gl=12.gif]

oski_58
28-09-2009, 19:24
emin misin bide tik koyma sen [:)] öyle dene eğer yinede olmazsa itunesi 9.0 a çek eğer 9.0 ise sil baştan kur [:'(]