PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jailbreak - Unlock Sorunları yurt dışından iphone 2g

GhosTon
25-09-2009, 19:20
yurt dışından gelen bi iphone 2g var elimde. daha önce 2.2.1 yüklüydü jealbreakle ne yaptıysam bilip bilmeden 3.1 ü yüklemeye çalıştım i tunesdan ondan sonra i tunnes iphonun kayıtlı olmadıgını falan söyledi şuanda itunes üzerinden bişey yapamıyorum

gelelim problemime 3.0 yükliyim jealbreak yapmak istiyorum ayrıca unloock da etmem gerekiyor sanırım siteki tüm cihazlar için 3.0 jealbreak konusunu okudum herşey harfi harfine yapıyorum yanlız olmuyor. youtube den video larda izliyorum sabahdan beri bir türlü yapamadım

redsnow la jealbreak yapmaya çalışıyorum 3.0 yazılımı gösteriyorum cydia yi klikliyorum unloock u klikliyorum unloock için bootloaderları gösteriyorum.... dfu moduna alıyorum yüklemeler yapıyor jealbreak ekranı geliyor karşıma bir süre bekletiyor ondan sonra restar oluyor cihaz elma ekrana geliyor itunes ve usb kablo ekrana geliyor bir türlü başaramadım yardım edin arkadaşlar

GhosTon
25-09-2009, 19:47
ewet arkadaşlar yardım istiyorum yok mu oralarda birileri msn den site üzerinden yönllendiricek biri yokmu beni beklemedeyim

Misafir.
26-09-2009, 13:17
cihazınızda şu anda hangi versiyon yüklü

oski_58
09-10-2009, 23:32
Cihazda 3.1 yüklü ise şuan yapacağın birşey yok ayın 12'sinde jb ve unlock çıkacak biraz beklersen sorunun halledilir.