PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Firmware Update-Restore Sorunları iTunes'da Restore Ederken 1600 Hatasını Alıyorum

Nevan
21-09-2009, 02:39
Merhaba;

Elimde bir iPod Touch var, hiç bir şekilde açamıyorum. Restore etmeye çalışırkende 1600 hatasını alıyorum. Bu konuda mağdurum yardım ve desteklerinizi bekliyorum.

[JW]
21-09-2009, 10:46
Lütffen arama bölümüne girin ve 1600 yazaarak arayım.Bir çok sonuç çıkıyor.

oski_58
21-09-2009, 11:06
kardeş forumda artaman yeterlı olacaktır ama bazen böyle sorunlar forumda olmayabiliyor farklı bir pcden veya yeni bir oturum acarak dene sorunun büyük ihtimalle halledilecek.çünkü 16xx hatalar telefondan veya kullanıcıdan değil itunesten kaynaklanıyor [:'(]

invisible
04-11-2009, 10:09
siz forum adminleri olarak artık şu cevaptan vazgeçmelisiniz

1600 diye arat çıkan sonuçları incele

çıkan sonuçların hiç birisi bir işe yaramıyor

birinde olan diğerinde olmuyor oyüzden şu huyunuzdan vazgeçin....

önümde 4 tane laptop var hepsinde farklı itunnes yüklü forumda yazan ve diğer forumlarda yazanları da teker teker denedim aynı hatayı alıyorum
40 kez de alsam deneyeceğğim ama sizin gibi admin olupda böyle cevap yazanları görünce saçlarım diken diken oluyor

herkes ve sizde deneme yanılma ile yapıyorsunuz sizde başarılı sonuç veren olay başkasında vermeyebilir bunu kabul edinve ona göre cevap yazın gerekirse link verin şu topikteki olay sorununu çözebilir inceleyin v.s. diye

herkese ara ara ara diye yazıyorsunuz şunu yazın bence google yahoo v.s. sitelere gir
itunnes 1600 error yada itunnes 1600 hataları diye arat lütfen forumumuza da gelme diyin tam olsun

sabah sabah 4 topik okuyorum hepsinde aynı zırvatanız yeter be

Misafir.
04-11-2009, 10:50
forumda benim 5000'e yakın mesajımın tamamını okuyun bakalım kaçında demişiz ara diye öncelikle okuyun bakalım alla alla [gl=13.gif] [gl=13.gif]
ne denediniz diğer forumlarda yazanları ben ne bileyim ne denediğinizi bu işlemlerde birinde olan diğerinde olmaz diye bişey yok bu cihazlarda herşeyi düzgün yapınca oluyor
başka fw dosyasıyla dfu moda alarak denediniz mi?

N!t£cn@klQw
04-11-2009, 14:10
dövseydiniz bari bir o eksik...

o zmn deneyin madem öle googleda aramayı ama kusura bakmayın, sitede armut piş ağzıma düş mantığı çok fazla düzende sağlanabilsin diye ve bir daha ki sefere insanların takıldığı yerlerde defalarca açılmış konuları sormasın diye site yöneticileri kişileri yönlendiriyor ne yapması gerektiğini...

ayrıca buyrun bu linki inceleyin birde...

http://www.ikaynak.com/forum/surum-yukseltme-dusurme-ve-restore/itunes-1600-1602-1604-16**-hatalarina-cozum/

SaTuSa
04-11-2009, 14:56
uzun uzun yazmıştım ama vazgeçip sildim forumumuzun selameti için....
söylenecek hiçbir şey yok bu ve bunlar gibilere...... [:(]

Benden saygılar

beko93
04-11-2009, 16:59
Bu siteden binlerce kişi yararlandı binlerce kişinin sorunu çözüldü. Bütün yönetici arkadaşlarım o soruları en az 5 kere cevaplamıştır. O kadar cevapladıktan sonrada aynı şeyleri yazmak hoş değil. Eğer herkes yapabiliyorsa bir tek siz yapamıyorsanız sorunu kendinizde arayın başkasında değil

Boşuna demiyoruz arama yapın diye. Bir bildiğimiz var elbette. İnsan olana laf bir kez söylenir [:'(]

SaTuSa
04-11-2009, 18:11
author=beko93 link=topic=8946.msg60052#msg60052 date=1257346764]
Bu siteden binlerce kişi yararlandı binlerce kişinin sorunu çözüldü. Bütün yönetici arkadaşlarım o soruları en az 5 kere cevaplamıştır. O kadar cevapladıktan sonrada aynı şeyleri yazmak hoş değil. Eğer herkes yapabiliyorsa bir tek siz yapamıyorsanız sorunu kendinizde arayın başkasında değil

Boşuna demiyoruz arama yapın diye. Bir bildiğimiz var elbette. İnsan olana laf bir kez söylenir [:'(]

ama bak ne demişsin İNSAN olana [:'(]

beko93
04-11-2009, 22:33
Vurguluycaktım onuda ama yapmadım. Çok yazacağım şey varda şu sayfada durdukça sinirleniyorum [gl=13.gif]

james_kad
04-11-2009, 22:47
İnsan olmayanı da insan edecek değiliz. İnsan olmayanlar için jailbreak gibi bsy de olmadıgına göre, bu gibi arkadaşlar için yapacak gercekten birşey yok. Diğer sitelerdeki açıklmaları da yapmış da olmamış. Bütün dünya gerizekalı, birtek bu arkadaş süperman. Siteden milleti kovsak binlerce üyemiz olur muydu acaba? hemde o binlerce üyenin binlercesinin, sözü geçen bu arkadas gibi sadece 1 mesajı var, binlercesinin hiç yok. peki bu sözü geçen arkadaslar, sorununa çözüp bulup " hızlı cevabınız için teşekkrler, yardımınz için teekkrler, siz olmasanız iphone çöpe gidecekti, siz olmasanız servis 200 kağat bayılcaktık. ........... " şeklide cevap veren arkadasların mesajlarını hiç mi görmüyor? biz üyeler arasında ayrımcılık mı yapıyoruz yoksa? nickini beğenmediğimiz üyelere yardım etmemezlik mi yapıyoruz? bu kadar resimli, videolu acıklamalar, düzenli bir arşiv, her türlü oyun, uygulama kısacası hersey, sence neyin karşılığında yapılıyo süperman kardeş? karşılık beklenerek yapılsaydı, üye olabilmek için önce ödeme yapardın. bi de şu geyik var bu gibi arkadaşlarda " bu kdr yazana kdr cevap verseydiniz daha iyiydi" bu cevap zaten defalarca verildi sitede! defalarca cevap verilen başka konuları da sorun o zmn, biz de sitem etme hakkımızı kullanmayıp susalım, size en baştan herseyi anlatalım her seferinde. başka? siz zahmet edip okumayacaksanız, bizim tekrar tekrar anlatmamızın da anlamı kalmasın. başka? herseyi gectim, bu gerginlik sitede uzun süre takılan ve keyfi son derece yerinde olan üyelerimize ayıp. bu çakma süpermanler dışında her bir arkadaşımdan özür diliyorum bu gerginlik zincirine bir halka da ben eklediğim için. ama bu süpermanler ucma denemesi yapıp, yere düştükçe bizden yardım isteyecekler. biz de sabır taşı olduğumuz için, çatlamadan yardım edicez. sonra başka bi süperman gelcek falan filan....