PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları Cydia'dan AppSync (FW 3.0)'ı kuramıyorum(Acil yardım yoksa kafayı yicem)[ÇÖZDÜM]

muglali48
19-09-2009, 12:31
Arkadaşlar dün gece Ipod Touch 2G 2.2.1 Jb sistemini 3.0 a yükselttim ve sitede anlatıldığı gibi JB yaptım. Sonra eski uygulamalarımı kurmayı denediğimde yarısından fazlasını kurmadığını gördüm. İkaynak bu konuyla ilgilenmiştir diye cydia ya ikaynak.com/cydia kaynağını ekledim ve AppSync (FW 3.0)'ı görünce sevinip hemen kurdum. Ardından da eski programlarımı itunes üzerinden tekrar yüklemeyi denediğimde hepsinin yüklendiğini gördüm. Bu sabah BoosPref (adını tam hatırlayamadım) kurduğumda herşeyim silindi. Tekrar uygulamaları yüklemeyi denediğimde hiçbir şey yüklenmedi. Bende tekrar 3.0'ı kurdum ve yine JB yaptım. Ancak bu sefer AppSync (FW 3.0)'ı kuramadım. HTTP/1.1 404 Not Found hatası ile karşılaşıyorum. Ne yaptıysam olmadı. Acaba yapabileceğim birşeyler var mı yoksa şu an linkinde falan mı problem var? Lütfen yardımcı olun.

Edit: Arkadaşlar neden bu kadar sonra aklıma geldi bilmiyorum ama başka kaynaklarda AppSync varmı diye forumda arattım ve buldum. hackulo.us/cydia kaynağından indirin. Sorunsuz çalışıyor. Belki biraz kirlilik yapmış olabilirim ama benim gibi sorun yaşayan arkadaşlara faydam dokunabilir belki [:'(]

oski_58
19-09-2009, 12:46
3.0 da jail break hataları olur diye biliyorum sen 2.1 kullanmayı denedın mı?

Sylar
19-09-2009, 12:49
cydia.hackulo.us kaynağını ekleyip oradaki AppSynci kurmayı deneyin bir de.

muglali48
19-09-2009, 12:52
Sizede teşekkür ederim. Ben tam sorunumu halletmiş mesajı değiştirirken siz çözümü yollamışsınız. İlgili arkadaşlar kimse ikaynak taki appsync problemini de hallederlerse birçok arkadaşın boşu boşuna sinirlenmesine engel olabilirler bence [:)]

[JW]
23-09-2009, 20:31
Şu an kontrol ettim,kaynakta herhangi bir sorun yok.Muhtemelen geçici bir sorun olmuştur.Gene de haber verdiğiniz için teşekkürler.