PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jailbreak - Unlock Sorunları iPhone 2G 2.1 jailbreak arıza

bbaycan
18-11-2008, 11:20
arkadaşlar siteye yeni üye oldum iphonumun içindekileri silmek için bir komut verdim yaklaşık iki saat sürerdedi tamam dedim ancak o zaman zarfı içinde pil bitmiş ve işletim sistemi gitti (1.2.0da reset all content and setting komutu) quickpwn'ın web sitesindeki yönergelere göre 2.1 kurdum ancak jailbreak işlemi bittikten sonra o meşur elma çıkıyor 1 2 dakika kaldıktan sonra cihaz kapanıyor ve o elma birdaha çıkıyor ve tekrar tekrar yaklaşık 1 2 saatten sonra pes ettim ve sitenize üye oldum 2.1 jailbreak işlemini harfiyen yerine getirmeye çalıştım ancak 7. adımdaki ipsw dökümanının doğrulamasını bir türlü yapmadı quickpwn şu an elimde orjinal ve hiç el değimemiş aktivitasyon ve unlock bekleyen bir iPhone 2G 2.1 var ne yapabilirim 30 saattir bu olay yüzünden uyumuyorum ve bu akşam uyumak ve görüşme yapmak istiyorum
Saygılar Burçak Aycan

[JW]
18-11-2008, 13:50
Soru sormadan önce kategoride bulunan diğer sorunları incelerseniz yardımıcı olabilir.

Mesela bunun (http://www.ikaynak.com/forum/empty-t827.0.html) gibi..

bbaycan
18-11-2008, 15:32
çok saol galiba derdimin çaresi bu kalabalık için özür dilerim