PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Firmware Update-Restore Sorunları Fw 3.0'dan 3.01'e çıkardım telefonum açılmıyo.

foxman
16-09-2009, 13:37
Telefonum yurtdışından geldi. yaklaşık 1sene önce alındı.sürümünü bilmiyorum,nasıl öğrenirim onuda bilmiyorum. Arkadaşım sürümünü 3.0 a çıkarmıştı.dün gece uyku sersemi 3.01 e yükseltmişim ve şuanda telefonum açılmıyo. daha doğrusu sadece usb kablosu ve cd fotoğrafı var başka bi ekran yok. bende formda okuduğum bi şeyi yapım teknoloji özürlü biri olarak. telefonunuzun güç düğmesine basılı tutun elma işareti çıktıktan sonra ana menü tuşunada basılı tutun aynı anda iyordu sonra i tunes ten sanırım ayarları fabrika ayarlarına döndürdüm.Formda yazılan bi çok şey bana tıp terimi gibi geldiği için anlıyamadım [:)] lütfen ne yapmam gerektiğini biri adım adım anlatabilirse çok sevinicem. hangi programları indirip hangi işlemleri yapmalıyım diye..
hepinize şimdiden teşekküredersim. Furkan.

foxman
11-10-2009, 18:53
Arkadaşlar sabırla bugune kadar cevap bekledim ama kimse yardımcı olmadı. telefonum hala atıl olarak dryo.. lütfen yardım!!

oski_58
11-10-2009, 19:13
Telefonu öylece itunese bağlayıp restore et olmazsa farklı bır pcde dene kesın olacaktır [:'(]