PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Firmware Update-Restore Sorunları no servıce cd+usb ve emercensı aramada sürüm düsürme

ussaviator
14-09-2009, 11:48
Arkadaslar İphone Kilitlenmis Durumda sitede aradım ama bulamadım konuyu silmemeniz rica olunur cunku baska arkadaslarda sormuslar bu soruyu ama cvp alamamıslar

iphone no servıce , cd+usb , ve emercensı arama durumunda yanı kullanırlmıyor

iphone 2 g 8 gb

Versiyon 3.1 Yani Jb Yok

İphone Acılmadıgı İcin Shift + Restore Yapmamız Lazım Ama Bunu Yaparken :

The ipod "ipod" could not be restored.An unknown error occurred(20) Hatayı Alıyoruz sitede bu hataylada ilgili acıklayıcı Bir konu Yok.

Sitede yapılan Herseyi Denedık Ama 20 Hatası alıyorum Sureklı Yardımlarınızı Bekliyorum...

Arkadaslar Silmemenız Rica Olunur Cunku Bu Sorun Tek bende Deil Baska Kullanıcılardada War Ama cvp Alamamıslar Onlarda...

Misafir.
14-09-2009, 12:45
3.1 kurduğunuz için sorununuz çözülemez şu anda jb çıkana kadar 3.1'den 3 yada 2.2.1 sürümüne düşürebilirseniz çözüm olabilir ama malesef şu anda 2g cihazlarda 3.1 fw için sim unlock yok

ussaviator
14-09-2009, 13:11
author=allerjik link=topic=8771.msg51603#msg51603 date=1252921544]
3.1 kurduğunuz için sorununuz çözülemez şu anda jb çıkana kadar 3.1'den 3 yada 2.2.1 sürümüne düşürebilirseniz çözüm olabilir ama malesef şu anda 2g cihazlarda 3.1 fw için sim unlock yok

tamamda 2.2.1 Sürümüne Düsüremıyorum Telefonu :S Onun Hakkında Yardım ıstıyorum zaten restore ıcın shift restore yapıyorum dosyayı secıyorum yaklasık 20 asniye sonra The iphone "iphone" could not be restored.An unknown error occurred(20) hatası alıyorum sımdıden yardımın ıcın tesekkurler

[JW]
14-09-2009, 14:15
Forum kurallarına uygun olmayan konuların silineceğini yazdık.Önceki konunuzun kurallara uymadığını sizde öğrendiniz.Bu yüzden burada konumu silmeyin diye yazmanıza gerek yok.Forum kurallarına uygun olduğu sürece konunuz zaten silinmez.

Neyse çözüme gelecek olursak,arama yaptınız mı? "error 20" yazın mesela.bir çok sonuç çıkıyor.