PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iTunes - Multimedia Sorunları itunes 13001 hatası

sensible
14-09-2009, 05:40
arkadaşlar itunes 13001 hatası vermeye başladı kaç kere ipodu restore ettim son sürüme yükselttim fw'yi itunes de 9.0 sürümünde ama hep aynı hatayı alıyorum bu sorundan nasıl kurtulabilirim?

arkadaşlar sorunu çözmüş bulunmaktayım.yabancı sitelerde baya araştırdıktan sonra şu sitede çözümü buldum ve uyguladım.
http://support.apple.com/kb/HT1275

bu sorunla uğraşan diğer arkadaşlarımız için bi bilgi olur.

lordilordilordi
22-09-2009, 00:29
arkadaşım saolda bende ingilizce [:D] yok ve aynı hatayı alıyorum tam olarak ne yaptığını anlatırmısın

sensible
22-09-2009, 11:36
çalıştırdan msnconfig yazpı aratıyosun karşına çıkan pencerede seçmeli başlangıçı seçip başlangıç öğelerini yüklenin üstündeki tiki kaldırıyon,sonra başlangıç sekmesinden itunes helper ve gttask kutularını tikle ve sonra hizmetler sekmesine gelip microsoft servis ile ilgili olan tikleri kaldır işlem tamam.yalnız bilgisayarı her başlattığında uyarı penceresi gelicek ordan başlangıç öğelerini yükle tikini kaldırman lazım.ben böyle çözdüm tabi formatla belki toptan çözülür,iyi günler.

lordilordilordi
22-09-2009, 11:50
arkadaşım çok teşekürler delirecektim ipodumdan sogumuştum 30 kere restore ettim ama sonunda senin sayende yaptım teşekürler bide çok restore ermek ipoda zarar verirmi

sensible
22-09-2009, 11:52
bi şey değil,bende çok uğraştım bu sorundan,araştırmadığım site kalmamıştı yardımcı olduğuma sevindim.restore etmenin ipoda zarar vericeğini sanmıyorum.

wedbykli
22-09-2009, 15:20
arkadaslar bende de aynı sorun var ancak yazılanları harfı harfıne uyguladım ama oluyo bu kezde apple mobile devıce başlatılmadıgı için ıpod bu bılgısayarla kullanılamaz yazıo,secenegı secıp denedıgımdede sorun devam edıo
yalvarırım çaree lütfeen
teşekkürler