PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bir sorum olacak,satmak istediğim iPod'umla ilgili...

mavituna
07-09-2009, 23:14
Arkadaşlar ben de iPod 1G 8 GB var ve ben bunu 2.el olarak yaklaşık 5 ay önce aldım. Bu Aralık'a kadar da 2 yıllık garantisi devam ediyor.Yani alet yaklaşık 19 aylık falan...

Şimdi açık konuşacağım;satarken çok temiz iPod diye ilan veremem,haliyle kullanırken düşürdüm bir iki kere,benden önceki kullanıcısı da düşürmüş belli bir kırık var köşesinde ama öyle hani çok böyle acayip büyük bir kırık değil(umarım anlatabilmişimdir :D ) .Şimdi ben bundan hevesimi aldım ve satmak istiyorum.Bir sürü oyun falan vardı içinde ben de indirdim sonra bir kaç tane uygulama bir tane de oyun.Sonra fotoğraf çektiğimde falan o ekran takılı kalıyordu tam çektiği andaki beyaz ekran,bunun gibi çok yüklenince müzik dinlerken de takılı ma bunların hepsi bir iki kere oldu şimdi restore ettim ve 3.0 firmware'e yükselttim.Şimdi sağlam çalışyor ama jailbreak yapamadım bu başka bir konu :D

Kısacası hala iPod Touch'lık görevini layıkıyla yerine getiriyor.Yani hala internete girebilir,müzik dinleyebilir,film izleyebilir,fotoğraf yükleyip bakabilir,hava durumunu takip edebilir,e-postalarınızı kontrol edebilirsiniz :D

Şimdi gelelim sormak istediğim soruya;ben bunu kaça satabilirim. [gl=20.gif]

odiksoz
07-09-2009, 23:25
].Sonra fotoğraf çektiğimde falan o ekran takılı kalıyordu tam çektiği andaki beyaz ekran

Kamerası yok ki. Nasıl çekeceksin.

Ben 3. el çatlaklı kırıklı cihaza(bir de ilk nesil 8 gb ise) 225 TL'den fazla vermem.

mavituna
07-09-2009, 23:37
author=odiksoz link=topic=8624.msg50711#msg50711 date=1252355147]
Kamerası yok ki. Nasıl çekeceksin.

Ben 3. el çatlaklı kırıklı cihaza(bir de ilk nesil 8 gb ise) 225 TL'den fazla vermem.

1-hani power ve home tuşlarına birden basınca ekran görüntüsünü çekiyor ya ondan bahsediyorum.

2-Aslında öncelikle teşekkür ediyorum. [:D] ilgilendiğin için [gl=9.gif]

3-ben de zaten o fiyata satmayı düşünüyordum.yeterli bir fiyat benim için.

bir de ufak not: çatlak yok sadece kırık var... [:)]

Misafir.
08-09-2009, 10:35
ilan ver alan çıkarsa satmış olursun

odiksoz
08-09-2009, 21:47
author=mavituna link=topic=8624.msg50712#msg50712 date=1252355846]
1-hani power ve home tuşlarına birden basınca ekran görüntüsünü çekiyor ya ondan bahsediyorum.

2-Aslında öncelikle teşekkür ediyorum. [:D] ilgilendiğin için [gl=9.gif]

3-ben de zaten o fiyata satmayı düşünüyordum.yeterli bir fiyat benim için.

bir de ufak not: çatlak yok sadece kırık var... [:)]

Ben teşekkür ederim, geri bildirim yaptığın için [:)]

Zaten yazış tarzından nasıl biri olduğun anlaşılıyor. Kimse böyle sormuyor genelde.

iPhone'um olmasa alabilirdim ama mikrofon olmamasını sevmiyorum. Bir de senden ricam foruma koyduğun ilana kesinlikle resim ve fiyat yazman. Millet yazmıyor sinirleniyorum.