PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Firmware Update-Restore Sorunları DFU Modunda Iken Kitlendi

Utqq
07-09-2009, 01:04
Arkadaslar JB yaparken dfu modunda kitlendi kaldı ekran simsiyah hiç bir fonksiyonu yok şuan ne yapmam lazım? power ve home tuşlarına aynı anda bastım tek bastım herşeyi denedim forumlara baktım böyle bi sorunla karşılaşan pek fazla kimse yok, olduysada nasıl çözülmüş sorunları bunun hakkındada bi bilgi yok yardımlarınızı beklıyorum...

oski_58
07-09-2009, 03:43
eğer öyle kaldıysa home+power a basılı tutun kapanacaktır. sonra dfu moduna alıp restore edin. sorununuz çözülecektir. [:'(]

Utqq
09-09-2009, 13:33
ekran simsiyah home+power'a bastım kapandı. Tekrar aynı işlemi yapıp acmaya calıstım pc'den donanım bulundu sesi geldi ve sağ alt köşeden hata aygıtta bir sorun var diye..Ama hala Touch'da bi deişiklik yok belki 30 kez denedim home+power ile acmayı ama olmadı ekran simsiyah hiçbir değişiklik olmuyor...

Sylar
09-09-2009, 15:31
ipod touch 2g 2.2.1 FW jailbreak konusundaki jailbreak'i mi denediniz genelde onda bu sorunlar çıkıyordu, cihazı açmak için ayrı boot programıyla sorun çözülüyordu. daha fazla detay verirseniz iyi olur.

Utqq
09-09-2009, 21:38
Dediğim gibi jailbreak yaparken dfu moduna aldım ve birdaha düzelmedi anlamadım neden oldu bu işlermleri daha oncede yapmıstım aynı modelde farklı cihazlarda...Ne yazıkki dfu modunda kapandı ne yapacagımı bilmiyorum program falan denemedim daha daha beter yapmayım diye ekran simsiyah öylece duruyor açıkmı kapalımı anlaşılmıyor..en son çare tamire vercem gibi görünüyor bi alternatif bulamassam...