PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jailbreak - Unlock Sorunları quıkpwn versyonu görmüyor-SORUN VERSYON YÜKLEMEDE *

janer
15-11-2008, 22:48
arkadaşlar öncellikle merhaba
ben sitedeki açıklamalardan yararlanarak ipod touch ımı 2.1 wersyon olarak jailbreak yapmaya çalıştım
öncellikle quikpwn yi indirdim siteden sora da 2.1 wersyonunu ama 2.1 versyonunu başka bi pc de indirdim we flash diske kaydetttim kendi pcm de herşey hazırdı disk i de taktım ipod u da bağladım.(bu arada ipodum 1.1.5 versyonunda) flash disk ten gösterdim ikinci aşamada ancak bayaa uzun bir süre beklememme rağmen bir türlü 2. aşamayı yani versyonu gösteremedim. sizce nedeni nedir flashtan pcye atamıorm çüünkü pc de hiç yer yok sorun sizce flash üstünden göstermem olabilir mi?? yada sizin bildiiniz başka çözüm yolu warsa paylaşabilirmisinz

acaba önce itunesten versyonu değiştirip ondan sonra mı quıkpwn yi kullanıcam ????

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler [:)]

Morgenstern
15-11-2008, 22:52
firmware uzantisi .rar ise .ipsw yapin ayrica jailbreak yapmadan once itunesten indirdiginiz firmware sürümüyle cihazi restore etmeniz gerekiyor tüyo merkezine bakiniz

janer
18-11-2008, 19:37
şimdi ben dediğiniz gibi öncelikle iTunes dan yapmaya çalıştım versyon yükseltmeyi dfu moduna alddım shift restore butonuna bastım seçtim de indirdiğimi ama bana bir hata weriyor arkadaşlar
''An unknown error occurred (1403) '' die

bu nedir bunu nasıl aşabilirim versyonun 1.1.5 te kaldıı [gl=8.gif]

Yada bi yerde mi yaptirsam olmicak bu bole varmi bildiginiz bir yer aglicam yha cok guzel uygulamalar var :(

godfather03
17-06-2009, 23:50
zaten itunestan firmware yapmak için dfu moda almanıza gerek yok itunes ipodu gördüğünde orda restore butonu var pcden shifte basarak restoreye basın açılan sayfada flashdaki indirdiğiniz dosyayı seçin restoreyi başlatın sonra quickpwn ile jb yapın flash diskten okutmanın bi hata vermesi çok düşük bi ihtimal ama biraz yavaş yapabilir çünkü normal harddiskle flahların okuma-yazma hızları arasında dağlar kadar fark var