PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Griffin Wave Case Ipod Touch 2g Kılıfı

gunkaragoz
03-09-2009, 04:17
Henüz elime geçmiş olmasa da bir Ipod touch 2g sahibi oldum ben de. Şimdi hiç kullanmadan kılıf alayım diyorum. Invisible shield gibi değil de sert kılıf olmasını istiyorum.

Şu anda Türkiye'de piyasada olan kılıfları pek beğenmedim ve açıkçası o kadar (60-70 lira civarı) vermek fazla geliyor.

Griffin Wave Case i youtube'dan ve birkaç siteden önerilerle buldum. Beğendim de. Aşağıda bir sitede görülebilir.
http://appleipodtouch.blogspot.com/2008/10/wave-ipod-touch-2g-cases-griffin.html

Şimdi ebay'de şu an ürün 15 dolar ama 7 dolar da kargo ücreti var. toplamda bana maliyeti 33 lirayı falan bulacak. Sizce bu ürün nasıl? Üründen 2 tane alsam da kargoyu çıkarmak için ürünü satabileceğim birileri olur mu? Ya da ben de beğendim kargoyu paylaşalım diyen olur mu?

odiksoz
04-09-2009, 19:29
author=gunkaragoz link=topic=8550.msg50291#msg50291 date=1251940649]
Henüz elime geçmiş olmasa da bir Ipod touch 2g sahibi oldum ben de. Şimdi hiç kullanmadan kılıf alayım diyorum. Invisible shield gibi değil de sert kılıf olmasını istiyorum.

Şu anda Türkiye'de piyasada olan kılıfları pek beğenmedim ve açıkçası o kadar (60-70 lira civarı) vermek fazla geliyor.

Griffin Wave Case i youtube'dan ve birkaç siteden önerilerle buldum. Beğendim de. Aşağıda bir sitede görülebilir.
http://appleipodtouch.blogspot.com/2008/10/wave-ipod-touch-2g-cases-griffin.html

Şimdi ebay'de şu an ürün 15 dolar ama 7 dolar da kargo ücreti var. toplamda bana maliyeti 33 lirayı falan bulacak. Sizce bu ürün nasıl? Üründen 2 tane alsam da kargoyu çıkarmak için ürünü satabileceğim birileri olur mu? Ya da ben de beğendim kargoyu paylaşalım diyen olur mu?

Arkadaşım biz bir kılıfa 6 tl'den fazla vermiyoruz sen 33 tl diyorsun [:D]

Doğubank'a ya da hasırcıoğlu'na baksana. Bir de itouch'ın arkasındaki(iphone'un kamera yerine tekabül ediyor) sol üstteki kaplama nedir? iPHone 3g kılıfları oluyor ama kamera deliği boş kalıyor. O kaplamanın açık kalması gerekirse onlardan alabilirsin.

gunkaragoz
06-09-2009, 23:40
Valla hocam sen Iphone 3g alıp da kılıfa 6 TL'den fazla veremem diyorsan ortada bir çelişki var bence. Ama o senin bileceğin iş tabi. Ben biraz sert ve iyi bir kılıf almak istiyorum.

İzmir'de oturduğum için o dediğin yerlere gitmem mümkün değil.

Sol tarafta boşluk yok, biraz şeffaf olduğu için kablosuz ağ anteninin olduğu siyah kısım görünüyor.
Şurada bir incelemesi var : http://www.youtube.com/watch?v=YVkMVJc_CcY

odiksoz
07-09-2009, 02:13
author=gunkaragoz link=topic=8550.msg50596#msg50596 date=1252269626]
Valla hocam sen Iphone 3g alıp da kılıfa 6 TL'den fazla veremem diyorsan ortada bir çelişki var bence. Ama o senin bileceğin iş tabi. Ben biraz sert ve iyi bir kılıf almak istiyorum.

İzmir'de oturduğum için o dediğin yerlere gitmem mümkün değil.

Sol tarafta boşluk yok, biraz şeffaf olduğu için kablosuz ağ anteninin olduğu siyah kısım görünüyor.
Şurada bir incelemesi var : http://www.youtube.com/watch?v=YVkMVJc_CcY

AMA bu elektronik birsey değil sadece kılıf Bir plastik silikon ya da deri parçası. İzmirdeyseniz sansin yok gerçi. Fotografını da cekip koyacağım oldukça sert. Silikon kılıflar yumuşak ama darbe emici.

gunkaragoz
07-09-2009, 11:21
Bence de kılıf :)

Sert bir kılıf da korumaz mı ki? Diğer elastik ya da silikon her neyse tür olanların görüntüsü çok hoş olmuyor ve arkadaşlarımdan kullanırken eli terlettiğini duydum. Switcheasy Neo Touch kullanan arkadaşım var o gayet memnun. O yüzden o tip bir kılıf almayı düşündüm. Ama sizin önerilerinize de açığım.

odiksoz
07-09-2009, 15:35
author=gunkaragoz link=topic=8550.msg50632#msg50632 date=1252311674]
Bence de kılıf :)

Sert bir kılıf da korumaz mı ki? Diğer elastik ya da silikon her neyse tür olanların görüntüsü çok hoş olmuyor ve arkadaşlarımdan kullanırken eli terlettiğini duydum. Switcheasy Neo Touch kullanan arkadaşım var o gayet memnun. O yüzden o tip bir kılıf almayı düşündüm. Ama sizin önerilerinize de açığım.

İyiymiş o zaman. Ama eli terletmiyor silikon, bazen sıkıcı oluyor o zaman onu çıkarıyorum. Normalde her ikisini aynı anda takıyorum, iphone kalınlaşıyor ama olsun. Sanki başka telefonlar çok ince.

gunkaragoz
07-09-2009, 15:49
author=odiksoz link=topic=8550.msg50655#msg50655 date=1252326959]
İyiymiş o zaman. Ama eli terletmiyor silikon, bazen sıkıcı oluyor o zaman onu çıkarıyorum. Normalde her ikisini aynı anda takıyorum, iphone kalınlaşıyor ama olsun. Sanki başka telefonlar çok ince.

Kalınlaşması sorun değil maksatımız korunsun, çizilmesin, kullanımını zorlaştırmasın yeter.

Her ikisini de aynı anda takıyorum derken?

gunkaragoz
07-09-2009, 17:17
Bugün e-bay'de bir indirime denk geldim ve 2'li paketini kargo dahil 18 dolara aldım. Ürünü alınca fikirlerimi burada yazarım.