PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hareketli Wallpaper olayı nasıl yapılıyor??

BLaCKDeViL
31-08-2009, 11:39
Arkadaşlar hareketli arka plan gördüm youtube'da merak ettim nasıl yapılıyor...?? Bilen ark. warsa yardımcı olabilir mi??

BLaCKDeViL
02-09-2009, 21:56
Arkadaşlar Normal ana erkanda ArkaPlan'ın hareketli olmasını istiyorum olay bu nası yapıcaz bi bilen ark. yok mu?? hala ?

maildecept
08-09-2009, 14:51
dostum bunu bende çok merak ediyorum
benim gördüğüm çok tatlı birşeydi ama nasıl yapılır birşey bulamadım

SerSery
08-09-2009, 17:37
Selam Arkadaslar eger böyle bir kilit ekrani istiyorsaniz aynen sunu uygulayin,,,,,

Ilk basta cydia a girin ve sonra Source e basin daha sonra SKREW yazin daha sonra

SKREWCOMMON cikiyor Ve Altinda VWALLPAPER cikiyor Iki programi Iphone yüklüyoruz

Daha sonra islem bittikten Sonra menu de VWALLPAPER a basiyoruz

Daha Sonra VideoWallpaper e basiyoruz select Video a basiyoruz seciyoruz

Isterseniz download dan da indirebilirsiniz

Yada intesen kendi Videosu nu mp4 formatinda DiskAid le iphone a atip kendine Özel Video lu kilit ekranina sahip olmus olur

Kusura bakmayin Türkcem o kadar ii deil
Iiidare edein

maildecept
08-09-2009, 20:15
Hmm biraz meşakatli bir işlem yani böylesine küçük bir işlem için 2 program kurmak biraz isteksizlik uyandırdı bende [gl=12.gif]
Sonra alete bir bakıyorum sayfa sayfa oyun ve program dolmuş oluyor eehehe ama yinede bunu hemen ilgine çok teşekkür ederim [gl=7.gif]

eurasta
12-10-2009, 18:59
yalnız hareketli wallpaperla ilgili bir uyarı var. uyarıya göre hareketli wallpaper pil ömrünü kötü yönde etkiler....

N!t£cn@klQw
13-10-2009, 19:11
Ewt çok etkiler

rey_mysterio
16-11-2009, 19:32
SerSery arkadasim kendi mp4 videolarimi nereye nasil ekliyecez onu da aciklarsan sevinirim