PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iTunes - Multimedia Sorunları iphonede installer yok Yardim!

kaan21
31-08-2009, 04:41
gecenlerdede konu actim ama olumlu bir cvb alamadim ya ben anlatamiyorum yada böyle bir uygulama yi paylasmak istemiyorlar!

installer denen bir paket var iphonede ve ben bu installer` iphoneme kurmak istiyorum ama bunu ne cydia`da buldum ne app storede eskiden iphonemde vardi ama güncellerken uctu. simdi ariyorum ama ulasamiyorum yardim edin. .

yardimlarinizi bekliyorum saygilar. [gl=24.gif]

N!t£cn@klQw
31-08-2009, 07:54
sürümün nedir onuda yazarmısın ?

placebo
31-08-2009, 12:17
Installer çok eski bir program. Cydia çıktıktan sonra neredeyse bütün kaynaklar Cydia'ya yöneldi. Installer'da hiçbir şey kalmadı desek yeridir. Öyle ki, 3.0'ın jailbreak'i sırasında Installer'ın I'si bile geçmiyor. Artık aynı görevi, hatta daha fazlasını gören Cydia ve Icy var. Versiyonunuz 3.0'sa boşuna aramayın, bulamazsınız. Düşük versiyonsa yine aramayın, çünkü bulup da yükleyeceğiniz programların katbekat fazlası Cydia'da var.

nitrogenous
16-10-2010, 03:40
icy kaynagi olan apt.ripdev.com da cydia da eklenmiyor ama, dolayisiyla ICY'yi ekleyemiyoruz malesef

emrahegrek
16-10-2010, 03:56
icy kaynagi olan apt.ripdev.com da cydia da eklenmiyor ama, dolayisiyla ICY'yi ekleyemiyoruz malesef
arkadasim amma eski bir konuya yazmissiniz ya hala toz var baslikta nereden cikardiniz bu konuyu boyle