PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Firmware Update-Restore Sorunları İphone 2g Restore Sorunu Acil Yardım Lütfen

mlekor
30-08-2009, 20:18
iphone 2g 2.2.1 versiyonlu telefonumu bugun restore ettim restore ettikten sonra cihazda sadece acil arama gibi bir bölüm açıldı itunes a bagladıgımda ise

the sim card inserted in this iphone does not appear to be supported şu şekilde bir hata aldım araştırmalarıma göre 1.1 versiyone indirgeyip o şekilde yapıcakmışız ama indirdigim hiçbir dosyayı redsn0w görmüyor şunu güzelce anlatabilecek bir arkadaş var mı veya uzakmasaüstü baglantısı yapıp bilgisayarıma baglanıp iphone uma hayat verebilecek bir arkadaşta olabilir (ücretini öderim) umarım cvp yazarsınız iyi akşamlar

placebo
31-08-2009, 11:58
Telefonunuzda fake IMEI yoksa, pasaport kayıtlıysa geri dönmeniz gerekmez. Muhtemelen RedSn0w klasörüne bootloader dosyalarını (iki adettir) atmamışsınızdır, sorun bundan kaynaklanıyordur. Forumda bootloader olarak aratınca linklerine ulaşabilirsiniz.

Eğer fake IMEI ise, ve de 3.0'a yükseltirken custom dosyasıyla yükseltmediyseniz evet, 1.4'e dönüş yapmanız gerekiyor. Forumda aratırsanız epeyce bilgi bulursunuz.