PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Doğubank'tan Ipod Touch Almayı Düşünüyorum, Risk Var mı?

JonTURK
30-08-2009, 13:34
Merhaba, bir süredir ipod touch alma konusunda bazı araştırmalar yapıyordum.Önde gelen teknoloji mağazalarını gezerek fiyatlar aldım.Daha sonra bu sitede, doğubank'taki ipod touch fiyatları konusundaki başlıkları okuyunca gerçekten şaşırdım.Electro World mağazasında 2g 8gb 590 lirayken doğubank'ta 370-450 arasında değiştiğini yazan mesajlar gördüm.Acaba bu denli fiyat farkı ürünümü ve beni herhangi bir risk altına sokar mı? Biraz okudum hatalı üretimler vs. varmış bunların seri numaraları belliymiş.Acaba doğubank'tan ipod touch almaya kalksam ne gibi risk veya riskler almış olurum? Bir diğer sorum, doğubank'tan aldığım ürünün tam sorunsuz olduğunu seri numarasından garantisi olup olmadığını veya hatalı üretim olup olmadığını anlayabilmemin imkanı var mı?

İlgilendiğiniz için şimdiden teşekkür ederim.Açıklayıcı cevaplar gerçekten çok işime yarayacaktır.Cevaplara göre doğubank alternatifini ciddi olarak düşünebilirim.

~İyi günler