PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sim Kart - Telefon - Rehber Sorunları iPhone 3G 2.2.1 jailbreak sonrası wifi sorunu ve iconların yerini degistirememe

[og]
29-08-2009, 20:58
selam arkadaslar uzun süredir iphone kullanıcısıyım 3.0 ve 3.0.1 sürümlerini dahi denedim jailbreakli tabi ama cok fazla problem var bildiniz üzere. ama su an öyle bi sorunla karsı karsıyayımki bende anlamadım sebebini 2.2.1 jb versionda wifi görüyor fakat xxxxx ağına katılamadı diyor bunun sebebi ne olabilir acaba? ayarladan sıfırlamayıda yaptım yapılabilicek herseyi yaptım sanırım restore vs vs fikri olan yada bilgisi olan varsa paylasırsa sevinirim [X(]

evet simdide iconların yerini degistiremiyorum :( basılı tuttugumda titriyo iconlar fakat hangi icona bastıysam kalıyo oldugu gibi ve hic bir icon yerinden oynamıyor cıldırcam artık biri bisi yapsın [gl=8.gif]

[og]
06-09-2009, 01:59
o kadar bakan olmus ama wifisini kaybeden falan yok heralde yada aynı sorunu yasayan? enteresan...

Misafir.
07-09-2009, 11:01
3.0.1 yükleyip jb yapın

[og]
08-09-2009, 19:37
yaptım nasıl oldu bilmiyorum ama çoğu sorunum cözüldü en başta ısınma ve şarj problemlerim bi kac bişeyi kurcalamıstım onlarla alakalı sanırım. iconların yerini oynatamama olayıda Lockdown adlı programdan kaynaklanıyormus onuda cözdüm geriye sadece wifi kalıyo :) hala wifi yok telefonumda agları görüyo fakat aga katılamadı dio şifreyi falan girdigim zaman bunu bi cözümü yok sanırım wifinin ruhuna el fatiha heralde [:D]

Misafir.
09-09-2009, 11:32
wifi sorun verdiği zaman büyük ihtimalle bozulmuş oluyor ve genpa bildiğim kadarıyla değişim yapıyor

ozkan_me
02-11-2009, 10:09
:) wifi bağlantınızı başka yerlerde deneyin bendede ipod touch var aynı sorundan bende muzdaribim evdeki wifi den bağlanamıyorum çalıştığım iş yerine yakın bir avm var ordan bağlanıyorum ttnet wifi var onu deniyorum oda bağlanmıyor =) komşu işyerinden wifi deniyorum şifreli şifresi doğru fakat şifreyi kabul etmiyor böyle enteresan şeyler var anlamadım gitti :)

rakim
01-02-2010, 13:51
bende daha yeni aldım iphone 3g. evdeki ağı görüyor fakat şifreyi doğru girdiğim halde kabul etmiyor telefonu 2 kez resetledim fayda etmedi;bunun başka bi çözümü yokmudur? [X(]