PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İphone' a görüntülü konuşma için bir program yok mu?

rad
29-08-2009, 19:12
Değerli ustalar!
İphone ile 3G ye geçtik, interneti güzel işliyor. Bir şeyden haberim yok görüntülü konuşma bekliyorum. Bekledim bekldim olmadı. Türkcell Müşteri hizmetlerini aradım:" İphone görüntülü konuşma desteklemiyor" dediler. İphone yi boşa mı aldık Türkcell'den; aldandık mı, aldattılar mı?

Neyse, belki bir yazılım ile bunu hallederler. Gerçi tek kamera ama, ara sıra yüzümüzü kameraya çeviririz karşı tarafa çeviririz.?

Nazim888
29-08-2009, 20:41
deyesen ele proqram flan yoxdu ;(((((((((
[X(]

aresblade
29-08-2009, 22:42
ne yazık ki yok iphone'da. bence büyük bir eksikliği flash'dan sonra.

umutarslan
21-10-2010, 23:30
1 yıl önce sorulmuş belki bir gelişme vardır diye yazıyorum.3g modelinde karşıdan gelen arama destekliyormu. yada bir program çıktımı

UmuT
21-10-2010, 23:32
Tango diye bir program var Appstore'da ücretsiz,hatta bazı Android telefonları falanda destekliyor.

umutarslan
21-10-2010, 23:57
3g modelinde çalışmıyor.3gs de ve 4te çalışıyormuş denedim olmadı.Başka program önerilerinizi bekliyorum.

FireWalkeR
22-10-2010, 12:54
Tango diye bir program var Appstore'da ücretsiz,hatta bazı Android telefonları falanda destekliyor.

UmuT acaba bu program denenmişmi yada kullanan deneyen arkadaşın varmı? mesela : iPhone 4 ile Nokia N73, wi-fi olamadan 3G üzerinden görüşebiliyormu?merakım budur sırf bu yüzden alamıyorum böyle bir program bekliyorum tesekkurler

emrahegrek
22-10-2010, 13:05
UmuT acaba bu program denenmişmi yada kullanan deneyen arkadaşın varmı? mesela : iPhone 4 ile Nokia N73, wi-fi olamadan 3G üzerinden görüşebiliyormu?merakım budur sırf bu yüzden alamıyorum böyle bir program bekliyorum tesekkurler

ben iphone 4 iphone 4 e denedim gayet basarili sitesinde hangi cihazlar icin uyumlu oldugu yaziyor yalniz karsi taraftada yuklu olmasi gerek programin

Kralleo
22-10-2010, 13:19
arkadaslar iphoneda su anda telefon hattı uzerınden goruntulu konusma yoktur. Tangoda skype gıbı fringe gibi sadece bu programı olanlar konusabılıorsun.

Benim inancim 4.3 ile filan gelecegidir gercek goruntulu konusma. Appleın satıs teknıgı ilk once herkez 4 alıcak sonra herkezle konusabılmenı saglıcaklar

HunterUnicorN
22-10-2010, 13:34
Iphone 4 un onunde kamera olmasinin sebebi de o degil mi zaten illa ki goruntulu konusma olucak.. Bunun ilk sinyalini facetime ile verdi adamlar.. daha cok urun satabilmek icin simdilik sadece kendi urunleri arasinda bu goruntulu konusmayi gerceklestiriorlar ancak ilerleyen zamanlarda artan taleplere karsi cikamayacaklar emin olun.. tum 3Gli tlfnlarla konusulabilecek azcik sabir:P

emrahegrek
22-10-2010, 16:09
arkadaslar iphoneda su anda telefon hattı uzerınden goruntulu konusma yoktur. Tangoda skype gıbı fringe gibi sadece bu programı olanlar konusabılıorsun.

Benim inancim 4.3 ile filan gelecegidir gercek goruntulu konusma. Appleın satıs teknıgı ilk once herkez 4 alıcak sonra herkezle konusabılmenı saglıcaklar
nasil yok bu program 3g de de kullanilabiliyor tabiki data hatti ama ipod larda o da yok yollarda wifi mi var 4.2 cikmadi daha 4.3 ?

emrahegrek
22-10-2010, 16:11
Iphone 4 un onunde kamera olmasinin sebebi de o degil mi zaten illa ki goruntulu konusma olucak.. Bunun ilk sinyalini facetime ile verdi adamlar.. daha cok urun satabilmek icin simdilik sadece kendi urunleri arasinda bu goruntulu konusmayi gerceklestiriorlar ancak ilerleyen zamanlarda artan taleplere karsi cikamayacaklar emin olun.. tum 3Gli tlfnlarla konusulabilecek azcik sabir:P

kendi urunleri arasinda dogru ama bu uygulama htc nin 8 lg nin 2 samsung un 5 modelinde kullaniliyor digerlerine bakmadim

wolker_city
22-10-2010, 21:11
tango diye program itunesten arat bedavaya indir.
yanlız 3gs ve 4g de calısıyor.
flash da var oda 3gs de ve 4g de calısıyor
fakat 3gs de daha stabil calsıyor.
video falan izleyebiliyorsun sanırım deneyemedim daha fakat tlfn tamırden gelirse denedikten sonra siteye sunarım.

cem tanriover
22-10-2010, 22:48
cydia da 3G unrestrictor adlı bi alet var iPhone 3g ye facetime özelliği verdiğini sölüyor. Fakat iphone um olmadığı için deneyemedim :D

cem tanriover
22-10-2010, 22:55
cydia da 3G unrestrictor adlı bi alet var iPhone 3g ye facetime özelliği verdiğini sölüyor. Fakat iphone um olmadığı için deneyemedim :D

da belirttiğim gibi Cydia sağolsun bunun imkanı olduğu söyleniyor. ve bunu denemediğim için doruluk payını bilemiorm..

42net42
21-11-2010, 06:47
Ya bu fing programi ile iphone ile nokia arasında görüntülü konuşma sağlayabilirmiyiz deneyen varmı ?

baturvardar
19-08-2011, 09:17
Apple in normalmtelefonlarda olan özellikleri (bluetooth la dosya paylaşımı,3g li konuşma gibi) koymama sebebi yeni ürünlere saklayp daha cok satmaya calismasidir adamlar iPhone 5 i belki yarın bile çıkarırlar ama kimseye söylemezler ki iPhone 4 satılmaya devam etsin adamların kafası hakikaten calisiyor