PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Firmware Update-Restore Sorunları Elmada takıldı ama durum çok vahim acillll yardım

laila17
29-08-2009, 02:09
Bende elmada takılanlardanım ama durum biraz daha farklı.. tatildeyim ve yanıma annemin bilgisayarını aldım restore edersem rehberimin gitmesinden korkuyorum gitmemeli lütfen yardım nolursunuz

N!t£cn@klQw
29-08-2009, 10:26
ıtunes a bağla bir backup al ve sonra restore et, işlemini bitirdikden sonra backup geri yükle butonuna bas rehberin durur...

ayrıca elmada takılı kaldıysan usb kablo ile bilgisayara bağla home artı power tuşuna beraber bir kac dakika bas düzelir.

laila17
29-08-2009, 14:18
backup ı nasıl yapıcam restore modu dışında çalışmadığı için bu zımbırtı

oski_58
29-08-2009, 14:37
kardeş senin telefonunu dfu modu dışında görmez itunes. malesef dfu moduna alıp restore edeceksin. şuan benim yaptığım gibi:D

laila17
29-08-2009, 14:50
peki restore edersem rehber gidecek mi iphone un asıl bilgisayarında değilim başka bir bilgisayardayım. kurtarma yolu yok mudur lürfen acil cevap plajın ortasında kaldım telefonsuz bu zımbırtıyla

netbocugu
29-08-2009, 16:15
arkadaşlar bende de aynı sorun var yurtdışı 2g cihaz arkadaşım aldı bi kaç tuşuna bastı makina kilitlendi şimdi hiçbirşekilde açılmıyor ve sadece elma işareti var restore etmekmi gerekli yurtdışı olduğu için imei falan gider diye korkuyorum itunesten shift+restore yapıp custom restore ipsw yüklesem olurmu imei gidermi bi yardımcı olursanız sevinirim.

oski_58
29-08-2009, 18:19
kardeşim benim biliğim öyle birsey yok.
sebebini şöyle açıklıyım şimdi iphone elmada takıldığı ve ilerisine gidemediği için bilgisayar onu görmüyor yani tanımıyor bu yüzden hiç bir işlem yapamıyorsun.Dfu moduna alınca otomatik tanıyor ama dfu modundada restore ve jaıl breaktan baska bir işlem yapamıyorsun. üzgünüm belki bilmediğim bir çözüm vardır benden daha deneyimli üstadlar var onlar belkide çözüm bulur.

Kralleo
30-08-2009, 02:35
sen restorea bas o zaten bzackup alalım mı dıye srar eer sormassa ıptal edersın zaten

Misafir.
30-08-2009, 17:17
backup alamazsınız dfu modda backup alma gibi bir soruyu sormaz şu anda rehberinizi kurtaramazsınız ya elmada takılmasını çözeceksiniz bunuda home + power tuşlarıyla defalarça açmaya çalışarak yapmayı deneyin eğer olmazsa malesef rehberiniz gitti