PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iTunes - Multimedia Sorunları itunes calısmıyor

black426
26-08-2009, 00:52
arkadaslar itunes'a son 2-3 gundur bısıler oldu.delı olucam.itunes'u acıyorum herhangı bırseye tıklar tıklamaz itunes donuyor ve kesınlıkle calısmıyor.ne sync yapabiliyorum ne muzik listelerımden muzik dinleyebiliyorum.itunes'u kac kere kaldırıp tekrar yukledım hala düzelmedi sorun.Gercekten delı olucam.Müziklerimi acil telefonuma atmam lazım

melo
26-08-2009, 04:52
iTunes programı Mac programı olduğu için hangi pc olursa olsun windows larda kasar diye biliyorum özellik farketmeden. Yapabiliceğin pek bişey yok dostum silip tekrar kurmaktan başka ama onuda yapıp sorun çözülmediyse ve eskiden normal çalışıyosa format at pc ne..

placebo
26-08-2009, 10:46
Programları bilgisayardan uninstall ederken biz farkında olmadan bazı dosyalarını bir yerlerde bırakıyor. O kalan dosyalar yüzünden böyle bir sorun yaşıyor olabilirsiniz. Bu parçaları da silen programlar vardı, adını şu an hatırlayamıyorum maalesef. Bilen arkadaşlar varsa yardımcı olurlar. Öyle bir şey bulup onunla iTunes'ı kaldırın ve tekrar yükleyin.