PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jailbreak - Unlock Sorunları ipod touch jailbreak

bjk_e
18-08-2009, 10:14
merhaba ben i podumu jailbreak yapmak istiyorum. ama jailbreak yapilnca icindeki programlar oyunlar silinirmmi??
ve birde yardimci olurmusunuz nasil jailbreak yapilir?
ben ipodun 2g 1g oldugunu bilmiyorum sadece kutusnda 8 gb yaziilms
ve surumu 2.2.1
yardimci olun lutfen jailbreak yaparsam sims3 oyunu indire bilirmiym ?>

N!t£cn@klQw
18-08-2009, 11:24
jailbreak ile herşey yapılabilir işinize yarıyacak. fakat içindeki oyunlar eğer para ile satın almadıysanız veya ücretsiz indirmediyseniz ise silinir ama zaten bunlar jailbreaksizde yüklendiği için daha sornra ıtunes yardımı ile yüklemiş bile olsanız geri yüklersiniz.

diğer sorunuza gelince ve bence en öenmlisi kısmı galiba yenisiniz dolayısıyla ilk önce forumu sıkılmadan,üşenmeden okuyun tam anlamıyla ondan sonra yapmaya başladıkca takıldığınız yerleri sorun emin olun hem daha çabuk öğrenicek hemde daha faydalı olabileceğiz size. [:'(]

fantazi
18-08-2009, 23:02
cihazın yanında ses açıp kapama tuşu varsa 2g yoksa 1g dir. buna göre download merkezimizden cihazınıza uygun firmware ı indirebilirsiniz.

[B]erke*
31-08-2009, 11:25
Merhaba . İlk olarak iPod'unuzun yanında ses tuşları var , ekranın kenarları metal , arkası bombeli , wi-fi bölümü ovalse 2g'dir :) . JB olayını Tüyo Merkezin'i dikkatlice okursanız sorunsuzca gerçekleştirirsiniz . Kolay gelsin .

Ha bide Hoparlör varsa dışında :D Ama az ses çıkaran bir hoparlör .