PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları Kırılmış Uygulamaları Bilgisayar Kullanmadan İnternetten Yükleme

dyee
17-08-2009, 00:13
ÖnceLikLe 3.0 fw si ve jaiLbreak i sayenizde sorunsuz kurdum ama son 1 sorum oLacak [:)]
BaşLıktada belirtiğim gibi Kırılmış Uygulamaları Bilgisayar Kullanmadan İnternetten Yükleme yapmaya çaıLışıyorum
http://www.ikaynak.com/forum/kirilmis-uygulamalari-bilgisayar-kullanmadan-internetten-yukleme-t767.0.html daki herşeyi yaptım forumdada uzun zamandır doLaşıyorum ve çözümü tam oLarak buLamadım rapidshare indirme başarısız safari bu dosyayı indiremiyor hatası aLıyorum ne yapmam gerekir

dyee
17-08-2009, 01:19
konuyu taşıdında keşke cevapda verseydin 1 saattir cevap bekLiyorum [gl=22.gif]

placebo
17-08-2009, 02:37
AppSync for 3.0'ı yüklemiş miydiniz? Yüklemediyseniz ondan kaynaklanıyordur.

Misafir.
17-08-2009, 10:45
cydiadan safari download plugini kurdunuz mu?

dyee
17-08-2009, 11:32
''pLacebo'' pc kuLLanmadan indirmek istedğim için senin dedğini yapmadım ama cevabın için sağoL

'allerjik' kurduğumu sanıyordum reinstaL yaptım sorunum çözüLdü teşekkür ederim [gl=7.gif]

placebo
17-08-2009, 12:12
Pardon, insanın zihni bazen böyle duruyor işte [gl=17.gif] Bir de Installous üzerinden de kurabiliyorsunuz uygulamaları. Hatırlatayım dedim.

Neyse, sorunun hallolmasına sevindim.

bycelist
01-09-2009, 01:17
iphone 3g kullanıcısıyım.2.2.1 den 3.o güncelleyip jailbreak yaptım.Cydia dan sources a girerek ikaynak.com kaynağını ekledim.Daha sonra sırasıyla appsync ve Installous uygulamasını yukledim .Tel. açıp kapadım.sONRA ise Installous girerek appuloso dan 1 uygulama yükledm.Installous listesinde uygulama indirilmiş olarak gözüküyor.ama ana ekrana geldiğimde ise uygulama ortada yok.Acaba bu prgram damı bir sorun var diyerekten.appuloso kaynağından bir uygulama daha yukledm Installous ile.listede var ama ana ekranda uygulama gözükmüyor.Bu konuda yardımcı olan bir arkadaş olursa sevinirm.Bıktım artık pc den indirp [gl=8.gif] itunes ile yuklemekten... [gl=18.gif]

placebo
01-09-2009, 02:22
Installous'un ayarlarından Dirty modunu seçin ve öyle yüklemeyi deneyin.