PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Firmware Update-Restore Sorunları ipod touch sürüm yüksetme sorunu

good monarch
04-08-2009, 20:05
arkadaşlar ipod touch ımın sürümünü yükseltirken apple logosu altında loading çubuğu yarıya yakındayken ipod dondu 2-3 kez home ve kapatma tuşuna basılı tutup açtım ama nafile.

ne yapmam gerekir

teşekkürler

good monarch
04-08-2009, 20:05
sürümü 3 e yükseltiyordum

Misafir.
04-08-2009, 22:01
aldığınız hata nedir?

dfu moda alıp restore ediniz

good monarch
04-08-2009, 23:40
ya şimdi ipod touch ı açtım ama apllicationslarımı yükleyemiyorum ipod u bağlayınca itunes da ipod umun menüsünde applications lar görünmüyor

Nedendir acaba

good monarch
05-08-2009, 00:20
ya ben ipod touch dan sğudum iyice aldım ipod eski sürümdü application yoktu şimdi 3.0 e yükselttim ipodu bağlayınca pc ye itunes da ipod menüsünde yine music video ve tv shows var jailbreak falan da anlamıyorum ben..kısaca sorum şu

ben nasıl application larımı ipoda yükleyebilirim ve kullanabilirim?

halihazırda bilgisayarda applicationlar var ama ipod a sürükleyemiyorum artık biri şu olayı açıkça anlatsın

Ona hayır dualarımı eksik etmeyeceğim walla:D [gl=7.gif]

good monarch
05-08-2009, 01:30
beleş applicationslardan indirmiştim hiçbirini yükleyemedim ipod a. bunlar içinde jailbreak gerekir mi'

xGamer
05-08-2009, 01:42
brz arama yapmalısın bence.bak burda ne var.

tık tık... (http://www.ikaynak.com/forum/ucretsiz-uygulamalari-yukleme-yontemleri-t1943.0.html)

Sylar
05-08-2009, 10:27
author=good monarch link=topic=8063.msg47681#msg47681 date=1249425043]
beleş applicationslardan indirmiştim hiçbirini yükleyemedim ipod a. bunlar içinde jailbreak gerekir mi'

hayır gerektirmez, itunestan istediğiniz uygulamalrın seçili olduğundan emin olunuz.

good monarch
05-08-2009, 12:04
ben tabiki biliyorum seçili hale getirip applicationsları synclemek yani eşzamanlamak gerektiğini. Bunu yapıyorum ve ipod umda eşzamanlanıyor yazıyor ama ipod ekranında applicationslar gözükmüyor. müzik ve videoları ise sürümü 3.0'e yükselttikten sonra yeniden yükleyebildim tabi ki.

bilgisyarda bulunan beleş applicationslar var ama ben yine de bir tane daha yükledim aynen applications dan onu seçip apply dedim. Eşzamanlanıyor falan dedi ama işlem bitince ipodu açınca yine gözükmedi. Forumda araştırdım bu olayın aynısı başına gelen birisi var ama çözüm yazmamışlar.

Neden gözükmüyor acaba. Sürümü doğru yükseltemedim mi? Ama videolar müzikler yükledim yine çalışıyor ve ipod da app. store ikonu var sürüm 3.0 diyor. Yine de hata olabilir mi?

good monarch
05-08-2009, 12:38
arkadaşlar uzun uğraşlar sonucu sorunumu çözdüm. Sizlere çok teşşekkür ediyorum. Gerçekten hzılıcevap veren aktif bir site. Yeni üye olmama rağmen direkt ilgilendiniz.

Çözüm authorize computer den geçiyormuş. Bu sorunu yaşayanlara bilgi olsun. Itunes u açınca yukarıda "store" sekmesi var orada Authorize Computer diyorsunuz ve işlem tamam. Tekrar çooooooook sağloun [gl=12.gif]