PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İlginç kitlenme sorunu

james_kad
25-07-2009, 19:54
Explorer la nete giriyorum. msn açık. müzik dinilorum bi dünya sey yapıorum hersey normal. mozillayı da açıyım diyince klavye ve mouse devreden çıkıyor. mouse ın ışığı yandığı halde kullanamıorum! ileti gelio msnde, alt+tab yapıp açmaya çalışıorum alışkanlık olarak, yemiyo tabi. müzik çalmaya devam ediyo, hersey normal. ama klavye ve mouse uçuyor! nedenini ve çözümünü bilen var mıdır acaba?

Yiğit Gözütok
25-07-2009, 20:11
ya bende olsa kesin bir çözüm varda siz yapmassınız alırdım klavya mause yi evimizin yüksek yerine çıkardım ve gerisi malum anladınız siz onu yapmadımda değil yani oyun oynuyordum bir keresinde sinirlendim laptop un camına yumruk attım ve kırdım saat bölümü gözükmüyor [gl=12.gif] gelemem ben öyle sıkıntıya adam gibi çalışacaksa çalışsın [gl=13.gif]

N!t£cn@klQw
27-07-2009, 09:03
müzik ıtunesdanmı dinliyorsunuz öle ise ıtunez mozillayı kasıyor.
yok normal dinliyorsanız mozillayı silin ve tekrar yükleyin.

djfocus
27-07-2009, 23:18
author=cetinvolkan link=topic=7892.msg46444#msg46444 date=1248674633]
müzik ıtunesdanmı dinliyorsunuz öle ise ıtunez mozillayı kasıyor.
yok normal dinliyorsanız mozillayı silin ve tekrar yükleyin.

evet ya bende diorm itunes ve mozilla acık olunca niye pc kasıo :D bende acık olan tek seyler photoshop itunes mozilla msn haliyle kasıo :D 512ramle bide XD

Yiğit Gözütok
27-07-2009, 23:21
512 ram benide öldürüyo [gl=12.gif]

N!t£cn@klQw
28-07-2009, 08:27
bakın genelde çift çekirdekli işlemciler daha az kasılıyor ama ıtunes arka planda kapatmıyor kendisini genelde çalışıyor ve buda inanılmaz kasıyor bilgisayarı.

mesela ben evde kullandığım ile işde kullandığım arasında dağlar kadar fark var iş yerindeki çok yavaş...

ayrıca ıtunes kapamak için tamamen ctrl+alt+del başdığınızda windows görev yöneticisinden uygulamalrı seçin hem ne kdr harcadığını görün hemde tek tek ıphone ile ilgili herşeyi sonlandırın...

bu arada photoshop diyen bir arkadaşım var o programda çok kasar bilgisayarı.

BLaCKDeViL
28-07-2009, 09:02
Bilgisayarda anti-virüs fln varmı??... Genellikle Ram'in yetersiz olduqu sıralarda donar ve Programların ağır olup bi kaç görevi yapmaya çalışırken donar... Alt tabı deil de şunları dene dondugu vakit CTRL + ALT + DeL olmazsa Alt + F4 yine olmazsa Pcdeki RAM'i yükseltmen gerek... (Benimde RAM 512 en kötü yanı bide DDR DDR2 olsa sorun yok gider alırdım ama DDR 'ya 3 tane giriş var anakartta bunun için 3 tane 1 GB Almak lazım oda epey bi masraflı olur gibi.)

odiksoz
28-07-2009, 13:05
Ben zamanında kasıyor diye firefox'u silip opera'ya geçmiştim.İyi de yapmışım hem daha güvenli hem hızlı.

james_kad
28-07-2009, 20:10
itunes da dinlemiyorum. mozilla yı yeniden yükledim sorun ortadan kalktı. hatta yeni yüklediğimle itunesi beraber denedim, bilg kasıldı ama kitlenme olmadı :) yardım ve tavsiyeler için sağolun...