PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jailbreak - Unlock Sorunları İpod Touch 3.0 JAİLBREAK,SON BÖLÜM HATASI

cemkilinc
24-07-2009, 22:18
Arkadaşlar,İpod Touch 2G cihazıma 3.0 jailbreak yapayım dedim,redsnow'u açıyorum herşeyi tam anlamıyla yerine getiriyorum fakat en son kısımda done yazısından sonra 2 kere aygıt sesi çıkıyor ve ipodun ekranı siyah bir ışık alıyor,bu süreden sonra hiç bir tepki olmuyor,daha öncede aynı jailbreak ı yaptım fakat daha sonra 2.0 a donmustum ama bu sefer yapamıyorum nerede yanlıs yapıyorum anlamadım lütfen yardım edin...3 saat oldu..Ayrıca bu işi yaparken ipodun ekranı beyaz bir renk alıyor,nerde bu problem yardımlarınızı beklıyorum

godfather03
26-07-2009, 04:45
beyaz renk alması normal zaten dfudan sonra beyaz renk alacak almazsa problemdir bu sonra ekran karardıktan sonra ananas simgesinin çıkıp sonrada harddisk simgesinin çıkması lazım bunlar çıkana kadar hiç bir yere basmaman lazım oldu zannedim done veya finish e tıklarsan hata alman muhtemel

cemkilinc
26-07-2009, 13:49
hocam ama hiç bir şekilde bir ilerleme olmuyor,2 saat boyunca bekledım hıc bır ılerleme kaydetmedı,redsnow 3.0 da yaptım verdiği hata şu;writefile error 1167.Yardımlarınızı bekliyorum...

godfather03
26-07-2009, 17:04
dfu ya alıştı bi problem çekmiş olabilir misin ilk yapışımda dfuya geç aldığım için böyle bir hata vermişti ama bu hatamıydı hatırlamıyorum geçmiş zaman ama dfu ya alırken dikkat et bakalım işe yarar mı?

savdage
01-10-2009, 19:31
author=godfather03 link=topic=7866.msg46399#msg46399 date=1248617059]
dfu ya alıştı bi problem çekmiş olabilir misin ilk yapışımda dfuya geç aldığım için böyle bir hata vermişti ama bu hatamıydı hatırlamıyorum geçmiş zaman ama dfu ya alırken dikkat et bakalım işe yarar mı?

merhaba,
aynı sorunu suanda ben de yasıyorum, bnm de cihaz touch 1g, redsnowu tamamlıyorum fakat ne ananas ne de harddisk ibaresi cıkıyor...sonra kendi kendime acıyorum ipodu... jb olmamıs oluyor tabiiki... 2gündür bununla ugrasıyorum. bu 2.jb yapısım ilk yaptıgımda daha acemi olmama ragmen hiç sorun cıkmamıstı nerdeyse ve gene bu siteyi kullanarak yapmıstım... sorunu nasıl acabilirim sizce?

oski_58
09-10-2009, 23:29
DFU moduna yanlış almış olabilirsiniz.DFU moduna nasıl alınacağına gelince power a bas telefon açılsın sonra elini powerdan çekmeden homeye bas telefon kapansın kapanınca elini powerdan çek ve aygıt göründü diyene kadar elini homeden çekme.Eğer bu da olmazsa jb işlemini farklı bir pcden yapınız ama vista kullanımında jb programı donabiliyor bu yüzden xp de kullanman daha mantıklı.