PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Donanım - Bağlantı Sorunları Batarya Sorunu

Concordia
22-07-2009, 22:37
Şarjda problem yaşıyorum 2 gündür. Telefonum şarj olmuyor tam tersine şarj olurken şarjı dahada düşüyor :/ Mobile me, wifi herşeyi kapadım fakat halledemedim. Şarjdayken telefonu kapattığımda, ekrada şarj oluyor yazısı da çıkmıyor. Bakıyorum şarja %35 ken bi bakıyorum %15'e inmiş. Ne yapmam lazım lütfen yardım edin. Telefonum 3.0 ve jailbreak li. Garantiye götürürsem jailbreak olması sorun yaşatır mı ? [gl=4.gif]

Şimdi farkettim telefonu şarja taktığımda telefon açılıyor. Şarj işareti çıkmıyor. direk açılıyor [X(]

aresblade
22-07-2009, 22:47
restore etmeyi dene diyeceğim ama bence öncelikle verilecek daha iyi bir cevabı beklemen daha iyi olur. bu konuda eminim sana yardım edecek biri çıkacaktır. geçmiş olsun [gl=4.gif]

Concordia
22-07-2009, 22:49
Telefonu bide kendim jailbreak yapmadım. Nasıl yapılacağınıda bilmiyorum. Sarjı pc de takılıyken bile kapanan telde jailbreak tekrar yapmaya kalkarsam, batırırım. Restore haricinde başka çözümler [X(]

Misafir.
22-07-2009, 23:55
3.0 fwnin bir özelliği malesef bazan şarjda takılı olduğu halde cihazınız şarj olmayacaktır.
telefonunuzu kapatıp açın şarja takın başka çözüm olarakda 2.2.1 sürümüne düşürmek olacaktır ama çok kolay düşmüyor

placebo
23-07-2009, 01:14
Ek bilgi: Garantiye götürecek olursanız da mutlaka iTunes üzerinden restore edin (zor bir işlem değildir), öyle götürün. Yoksa jailbreakli diye garanti kapsamı dışında kalır telefonunuz.