PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları Safari Hakkında

mudalf
22-07-2009, 12:10
Merhaba,

Safari hakkında sormak istediğim birkaç soru vardı:

1.Pc de girebilidğimiz tüm sitelere girebilir miyiz?Mesela bu foruma girip konu falan açabilir miyiz?
2.Pc de çoğumuz bittorent isimli korsan download programını kullanıyordur.Mesela onu safaride kullanabilirmiyiz?
3.İnternet hızı nasıl?

Teşekkürler. [:)]

[JW]
22-07-2009, 12:16
1-Evet çoğu siteye girebilirsiniz.Fakat flash kullanan siteleri tam olarak kullanamazsınız. (Mesela filash ile çalışan videoları izleyemezsiniz,menüleri kullanamazsınız vs..)

2-Uzun zamandır uygulamaları fazla takip edemiyorum fakat bir ara böyle bir torrent uygulamasından bahsediliyordu.Açıkçası çok dikkat etmedim,belki çıkmış olabilir.Fakat direkt safaridan torrent download etme gibi bir şey yok.

3-İnternet hızı derken,safari nin sayfaları açma hızını kastediyorsunuz sanırım.Aşağı yukarı bilgisayarla aynı.(Tabi internete normal bir şekilde bağlandığınızı düşünürsek.)

odiksoz
22-07-2009, 12:46
]2-Uzun zamandır uygulamaları fazla takip edemiyorum fakat bir ara böyle bir torrent uygulamasından bahsediliyordu.Açıkçası çok dikkat etmedim,belki çıkmış olabilir.Fakat direkt safaridan torrent download etme gibi bir şey yok.
Cydia'dan torrentula programını indirin.GUI arayüzlü çok iyi bir program [:'(]

N!t£cn@klQw
22-07-2009, 12:47
peki safari ile ilgili bir konu açılmış iken kafama takılan bir soru var onu da sormak isterim...

mesela safariden hotmaile girdiğimizde ve mail hesabına gelen jpg li dosyaları safariden açıp görebilirmiyiz ?
yani ille mail hesabı diye ıphone tanıtmamız mı lazım ?

odiksoz
22-07-2009, 12:56
author=cetinvolkan link=topic=7805.msg45771#msg45771 date=1248256078]
peki safari ile ilgili bir konu açılmış iken kafama takılan bir soru var onu da sormak isterim...

mesela safariden hotmaile girdiğimizde ve mail hesabına gelen jpg li dosyaları safariden açıp görebilirmiyiz ?
yani ille mail hesabı diye ıphone tanıtmamız mı lazım ?

Bugün sürüm 3.0 ile pdf açtım.JB'li olmasa açarmı bilmiyorum ama sırf jpg açması için resme uzun basıp kaydet falan diyebilirsin.

N!t£cn@klQw
22-07-2009, 13:17
ama dikkat safariden girince...

sonucda o dasyayı görüyor ama acmıyor üzerine basılı tuttum...

mudalf
22-07-2009, 15:31
[JW] ve odiksoz çok teşekkürler. [gl=9.gif]