PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bilgisayarı Taratmak için en iyi Spy Programı Hangisidir...

BLaCKDeViL
22-07-2009, 01:35
Arkadaşlar Bilgisayara virüs girdi Yereldisk D Ye tıklıyorum Yeni pencerede fln açılıyor discovery fln hata vermeye ve msnden düşmeye başladım Güvenli modda da pc res atmaya başladı... Ad-ware se Personal - LavasofT'un kini kullanıyordum gayet başarılı bi progdu kaybettim onun kadar iyi bi program önerisi almak için açtım konuyu. .Net Framework'un Discovery'yi çalıştırmasına engel oluyor virüs hata fln verdirio Taratmam lazım... Önerilerinizi BEKLİORM

ByWanT
22-07-2009, 02:58
author=BLaCKDeViL link=topic=7803.msg45732#msg45732 date=1248215748]
Arkadaşlar Bilgisayara virüs girdi Yereldisk D Ye tıklıyorum Yeni pencerede fln açılıyor discovery fln hata vermeye ve msnden düşmeye başladım Güvenli modda da pc res atmaya başladı... Ad-ware se Personal - LavasofT'un kini kullanıyordum gayet başarılı bi progdu kaybettim onun kadar iyi bi program önerisi almak için açtım konuyu. .Net Framework'un Discovery'yi çalıştırmasına engel oluyor virüs hata fln verdirio Taratmam lazım... Önerilerinizi BEKLİORM

Ilk önce sunu bir anlamak lazim hocam,bilgisayarinizda malware mi var virüs mü?Ikiside farkli seyler.Eger malware(trojan vb.) ise kastiniz ücretsiz olan spybot:search and destroy u ve nette ufak bir arama ile crakli versiyonunu cok rahat bir sekilde bulabileceginiz spyware doctoru u tavsiye ederim.Spyware Doctoru özellikle tavsiye ediyorum,bu alanda kendini kanitlamis en iyi bir kac yazilimdan biridir.

N!t£cn@klQw
22-07-2009, 07:31
eğer her ikiside var ise nod3 ve panda gibi programlarıda kullanbilirsin...
panda internet ile çalışır.