PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jailbreak - Unlock Sorunları SIM card sorunu, Jailbreak sorunu..dokturum nerede çıldıracağım!

sado77
17-07-2009, 10:55
Selam,

Geçen Amerika'dan Iphone3G 8GB getirttim bir kaç gün kullandım. Elimde kurcalarken şarjı bitti, tekrar şarja taktığımda açmaya çalıştım fakat malum meşhur elma ekranda döndü durdu. Bende sonra forumları takip ederek. Yeni sürüm kurayım dedim 3.0 ı kurdum. Kurduktan sonra SIM Card hatası vermeye başladı, sonra araştırdım onunda neyden kayanklandığını öğrendim. 3.0 ı kurduktan sonra Jailbreak yapayım dedim, tüm adımları gerçekleştirdim Jailbreak tamamlandı güya fakat açılınca yine SIM Card hatası veriyordu telefon. Birde bunun Unlock mevzusu varmış fakat onun içinde Cydia üzerinden işlem yapılacakmış. Ben henüz SIM Card uyarısını geçemediğim içinde gerekli Unlock bölümüne gelemiyorum. Yanlış bir şey mi yapıyorum yoksa bu işin çözümü yokmu. 2 gün önce aldım soğudum bu işlerden billahi..

En son olarak cidden kopmlike bir şey ise bursa, Yalova, İstanbul bir yere götüreyim tavsiyeniz varmı. Ama önceliğim kende kendime yapmam.

N!t£cn@klQw
17-07-2009, 11:26
http://www.ikaynak.com/forum/yurtdisi-iphone-3glerde-30-firmware-icin-unlock-ultrasn0w-t7206.0.html burayı incelerseniz sanırım sorununuz çözülür.

sado77
17-07-2009, 13:46
tşk. fakat belirttim yazıda Ultrasnow u yuklemek ıcın cydia kurmak gerekir. benim telefonum acinca sim kart hatası verıyor dırek olarak.. hıc bı ıslem olmuyor sadece emergency call yapabılıyorum...

odiksoz
17-07-2009, 22:15
author=sado77 link=topic=7742.msg45298#msg45298 date=1247827592]
tşk. fakat belirttim yazıda Ultrasnow u yuklemek ıcın cydia kurmak gerekir. benim telefonum acinca sim kart hatası verıyor dırek olarak.. hıc bı ıslem olmuyor sadece emergency call yapabılıyorum...

O hatayı verince redsnow'u aç.JB yap.O activate ediyor.

sado77
20-07-2009, 11:26
Evet halloldu tşk ederim arkadaşlar.