PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları uygulama açıldığı gibi kapanıyor

ozguakm
09-11-2008, 08:50
günaydın önce siteyi yapanları gercekten cok kutluyorum ellerinize sağlık .
soruma gelince .

itouch 1g var firm. 2.1 yukselttim installer ve cydia yukledim herseyi yazdıklarınız gibi hatta cydia uzerinden macman yukledim sorunsuz calısıyor. su anda yuklu calısan icine girebildiğim uygulamalar bookshelf , installous ,boss prefs bunlar sorunsuz acılıyor . hatta bossprefs ile gene sizin yolu izleyerek manuel olarak program attım minisynth diye . daha sonra beejiveim indirdim cydia dan fakat bu iki program ilk önce ap. cannat be opened sorunu veriyordu bir arkadas bana itunes storedan bedava program yuklememi soyledi yaptım . ibaseball ve cannongame diye indirdim bunlar calısıyor oynadım da . sonra acılmayan programlarıma geri dondüm bu sefer tam acılıyorlar ana ekranları gozuktugu gibi programdan beni atıyor ana menüye donuyor 1 sn gibi bi sürede ..

şimdiden teşşekürler

[JW]
09-11-2008, 11:15
Tekrar menüye atan uygulamaları hangi programla yüklediniz?

Bazı kişilerde böyle bir sorun var.Sebebini bizde bilmiyoruz.Uygulama açılırken kendiliğinden kapanıyor.Fakat bu çok nadir görülen bir durum.

ozguakm
09-11-2008, 12:04
ilginiz için teşşekürler ne ile yukledğimi unuttum fakat programları silip şoyle yukleyince simdi ikiside calısıyor .apple storedan bolumunuzden kırılmıs programları ındirip itunes üzerinden attım itouchma su anda hersey normal gozukor . buldugum çözüm bu oldu .

[JW]
09-11-2008, 12:06
Eğer WinSCP ile yüklediyseniz izinleri ayarlamanız gerekiyor,ondan kaynaklanmıştır.

Siz en iyisi bizim "App Store" başlığında anlattığımız şekilde yükleme yapın.En garanti ve sorunsuz yöntemler orada var.

kelrapunzel
13-11-2008, 15:52
aynı sorunu bende yaşamaktayım
bende de 2g iphone var dün burdan spore u indirdim open ssh programı ile telefona attım sonra sitenin installation programını yükledim cydiadan dloads klasöürünü oluşturdum.o arada anlayamadığım bişey oldu ben 2.1 geçtikten sonra itunes üzerinden aldığım 1,2 tanesi paralı bazı applicationlar hata vermişti yüklemiyodu versiyon sorunu yüzünden heralde dedim ve o app leri itunesdan kaldırdım pcden silmedim(wedictpro spanish phrases,flashlight,ve 2 adet ücretsiz kağıt oyunu)bu programları itouch...com sourceını ekledikten sonra kurulu gördüm telefonda heralde uyumsuz programları çalışır hale getirdiler otomatik yükledi fln dedim sonra sporeı kurdum dün akşamdan beri sorunsuz çalışıyoıdu yolda oyun oynadım bi kaç tane video izledim fln.ama şu anda itunes üzerinde parayla satın aldığım programlar bile çalışmıyo açıldığı gibi kapanıyor
not:telefonda yer zero kb dı acaba yer kalmadı önbelleğe atamıyo diye fotoğrafları sildim o da yemedi

kelrapunzel
14-11-2008, 00:01
şöyle bişey denedim neden yedi bilemiyorum ama sadece bi tane messenger prog hariç hepsi çalışıyo tekrardan(enigmoda yavaş ve emin adımlarla ilerliyorum yine [gl=9.gif] )
telefonu eski bi tarihe back-up restore yaptım(DİKKAT:system restore değil!!!!!!!)içindeki o restoredan sonraki bilgilerde kaybolmadı ve programlar açılır oldu tekrar
yalnız spore porgramını açmayı denemedim henüz yarın akşam yapıcam bozulursa uğraşmıyım gece gece hehehe

kelrapunzel
14-11-2008, 09:27
düzeltiyorum tekrardan sorun oluştu [gl=8.gif]

blood
14-12-2008, 03:41
Bu bende de oluyor çözümünü hiçbiryerde bulamıyorum herkeste var ama bilen yok... Mesela feysbook önceden açılıyordu ama şimdi açılıp geri kapanıyor...

[JW]
14-12-2008, 03:55
Aşağıdaki yöntemle yükleyin.Büyük ihtimalle sorun düzelecektir.

http://www.ikaynak.com/forum/uygulama-indirme-ve-yukleme/itunes-uzerinden-kirilmis-uygulama-yuklemek-t1890.0.html;msg8829

eroldo8erol
14-12-2008, 13:35
bu sorun bendede vardı sürümüm 2.1 monopoly oyununu indirdim açıldığı gibi kapanıyordu uygulama.nedeni firmwareler uyuşmuyordu.monopoly 2.2 istiodu.sizin sorunununzda programlarla 2.1 sürümü uyuşmuyordur die düşünüyorum

cecimax
19-12-2008, 19:35
arkadaşlar bu site gerçekten tüm sorunlarınıza cevap veriyor ama. konu açmadan önce siteyi biraz incelediğiniz zaman sorunuza cevap bulacağınıza eminim.

kral_hades
19-12-2008, 22:18
author=eroldo8erol link=topic=1131.msg9184#msg9184 date=1229254556]
bu sorun bendede vardı sürümüm 2.1 monopoly oyununu indirdim açıldığı gibi kapanıyordu uygulama.nedeni firmwareler uyuşmuyordu.monopoly 2.2 istiodu.sizin sorunununzda programlarla 2.1 sürümü uyuşmuyordur die düşünüyorum

hayır sorun firmware değilmiş monopoly konusunu ben açmıştım cevabını bulduk winscp ile atıp izinleri ayarladığınızda sorunsuz çalışıyor [:'(]

sorununa gelince bende beejieveli cydia.itouchkaynak.com dan indirdim ilk seninki gibi açılıp kapanıyordu daha sonra bir de apullodan indirip instollous yoluyla yüklediğimde sorunsuz çalıştı

heytman
11-05-2009, 00:12
enigmo oynarken, -bazen- 15-20 dakika sonra kendiliğinden oyundan çıkıyor.(touch 2G,2.2.1 jb,mobile ins.patch var,winscp ile izinleri ayarladım)bu sorun izinlerle mi ilgili acaba?yani izin işleminde mi bir eksiklik yapmışımdır,yoksa başka bir şeyden mi kaynaklanıyordur?

placebo
11-05-2009, 01:25
İzinlerle ilgili olsaydı oyuna hiç başlayamazdınız. Yani sorun başka bir şeyden kaynaklanıyordur. Oyunu silip yeniden yüklemeniz belki bir çare olur.