PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Win 7 FINAL sürüm

Raiden
13-07-2009, 23:25
Arkadaşlar XP veya vista kullanıyorsanız win7ye geçmeniz için şuan 7264 sürümü aktive edilebilir durumda torrent ile indirmeniz ve activator ile kısacık bir işlemle aktive edebilirsiniz updatelerden yararlanabilirsiniz...

Daha öncekisürümleri de deneme fırsatı buldum ve bu sürüm gerçekten çok sevimli temalar ve sesler çok başarılı..Özgün ve ilginç...

Şimdi driverlarıyla mı uğraşılır demeyin çünkü upgrade yaparsanız aynı driverlarla devam edebilirsiniz...Hiçbirşey silinmiyor...

Şimdi genuine sorunuyla mı uğraşılır: Olabilecek en kötü şey açılışta You might be victim of software confuruing...vs tarzında bir yazı çıkmasıdır o da yalnış biçimde crack yaparsanız çıkıyor bende henüz çıkmadı umarım çıkmamaya devam eder...

Daha önce win7 kullanmış beğenmemişler bunu da denemeliler çünkü şöyle söyleyeyim: 7000 sürümde performansım 7 üzerinden 2.4 fln çıkıyordu şimdi 4.7 çıktı performans gitgidi düzeliyor...

Ürünü denem fırsatı bulmanız dileğiyle
Aşağıda gördüğünüz bu sürüme ait değil benim bilgisayarımda altta görüdğünüz Evolution Copy de yazmıyor çok kolay bir biçimde yok ediliyor..

http://i39.tinypic.com/11a8pc2.jpg

Misafir.
13-07-2009, 23:34
o deneme sürümü yazısını nasıl kaldırabiliyorsun birde 7264 sürümünde 1 temmuzda süresi dolan sürüm değilmi

Raiden
13-07-2009, 23:38
Hayır bu sürüm 2010 yılında bitiyor ama genuine için uygun key bulabilirseniz ...ben bulamadım ve bu sebeple yazılım aracılığıyla product keyleri etkisiz hale getirdim şimdi activated yazıyor ve sınırsız doğal olarak...7000 sürümünde de aynısını yaptım ama her açılışta yazı geliyordu ayrıca her internete bağlandığımda yine o yazı geliyordu yazılım kurbanı olabilirsiniz tarzı bu sürümde gelmiyor...Şuan için...Ayrıca bu sürümde türkçe paket de mevcut ben gerek duymadım isteyen kullanabilir 2.33gb boyutunda..

7600 sürümü de bulunmakta bu final sürümüdür ama şuan için önermiyorum daha activator hazırlanamadı KEY de yok henüz benim bulabildğim..

Misafir.
13-07-2009, 23:44
ben multilang olan sürümü kurdum ve hiç bie şekilde kurulum yaparken key sormadı direk kurdu bir gün sonrada aktivasyon yaptı aktivasyon başarılı dedi

Raiden
13-07-2009, 23:47
Hangi sürüm? Daha eski sürümlerde oynama yapılmıştı onlardan biri olabilir... Bu RC sürümünün de üstü RTL sürüm oluyor raflara konulacağı haline en yakın sürümlerden biri...Sizde tema olarak doğa görüntüleri varsa eski demek...Çizgi karakterler fln varsa ve her temada özel ses varsa ilk yüklediğinizde o da yeni demek..

Misafir.
13-07-2009, 23:48
7260

Raiden
13-07-2009, 23:51
Tamam ozaman yazıyı yok etmeniz için Watermark clean 7260 yazıp bulabilirsin...

Hatta buldum http://soft3.wmzhe.com/download/deepxw/RemoveWatermark_20090314.zip indir sonra yazı dökülür DOSta Y tuşuna bas enter de sonra reboot yap bukadar..

Misafir.
13-07-2009, 23:53
rc sürüm zaten benimki ama ben memnunum bir tek eski beta sürümlerde alttaki iconlara tıkladığımda sayfanın ön izlemesi geliyordu bunda önizleme yerine sayfa adı geliyor bi ayarı vardırda işte uğraşamıyorum

Raiden
13-07-2009, 23:55
O ayarlanabiliyor sürümle alakalı değil sanırım Şu verdiim link vende yaradı sizde de yaraması lazım çok itici oluyor yazı olunca [gl=18.gif]

iyi akşamlar!.... :)

Misafir.
13-07-2009, 23:56
ben o yazıyı görmemeye çalışıyorum :))) tekrar teşekkürler