PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Rapidshare'den Ücretsiz Premium Almak

sefas
13-07-2009, 19:22
Arkadaşlar anket doldurup para kazanacağınız bir site denenmiştir.

İlk olara PayPal hesabınız olması gerekir.

Yoksa aşağıdaki linke tıklayın

www.paypal.com

Kesinlikle ne virüslü nede illegaldir tamamen legal güvenilir bir sistem. Zaten dünyada 1 numara bu site....

Sizlerle bi siteden gördüğüm ilginç bi yazıdan alınıtyı aktarıyorum..umarım ilginizi çeker..benim referansımı kullanan arkadaşlara da teşekkürler..

Kredi kartıyla alışveriş yapmaktan çekinen veya para vermek istemeyenarkadaşlar günde 5 dakikanızı ayırarak cebinizden para çıkmadanrapidden account alma imkanı.Kesinlikle kredi kartı yok.

Öncelikle bir paypal hesabımız olması gerekli...Varsa bu kısmı geçiniz.(NOT: paypal için kredi kartı gerekli değildir)
www.paypal.com adresinden " sing up " butonuna tıklayarak paypal.com a üye olmanız gerekmektedir.

Paypal Üyelik İşlemleri Anlatımı:
1) " Sing Up " Butonuna Tiklayip Üyelik islemlerine Baslayiniz

2) Ülkenizi Seciniz ve " Personal Account " Butonuna Tiklayiıp Continue butonuna tıklayıp devam ediyoruz...

3) Daha sonra çıkan formu doludurp bizden istenen bazı bilgileri giriyoruz

4) Asagidaki Resimlere Sirayla Bakarak Uyelik Formunu Doldurunuz

5) Kredi Karti Bilgilerinizi isteyen ekrana geldiğimizde Cancel diyerek o kısmı geçiyroruz.

6) Karsiniz Cikan Pencerede " Continue " Butonuna Tiklayiniz

7) E Mail Adresinize Paypal dan Gönderilen linke Tikliyoruz.

Paypal işlemi tamamdır.

2-Şimdi geçiyoruz para kazanma sitemize

www.awsurveys.com (http://www.awsurveys.com)

siteye asagida anlattigim gibi uye olacagiz
Create A Free Account’a tıklayın.
Daha sonra boşluklara şunları yazacaksınız:
Username : Kullanıcı adınız
Password : 7-15 karakterli şifreniz
First name : Adınız
Last name : Soyadınız
Email Address : Email Adresiniz

E-mail adresiniz paypal dan alacağınız üyelik aldığınızda kullandığınız e-mailin olması daha sağlıklı olur
PAYPAL'a üyelik ise
Dikkat. aşağıdaki adresten bir paypal PREMIUM Account oluşturun ve bu bedavadır herhangi bir ücrete tabi değildir

burada kredi kartlarınızla ilgili bir kayıt yapmayın Kredi kartı bilgilerini doldurmayacaksınız iptal edin o işlemi

mail bilgisini girdikten sonra
son kutucuğun içine resimde gördüğünüz karakterleri girip Create Free Account butonuna tıklayın.

The Following Surveys are Available:

şeklinde yazı göreceksiniz ve altta ise aktif durumda olan vehesabınıza geçirilmeyi bekleyen linkler göreceksiniz sizin yapacağınızbu linklere girmek ve orada tıklama yapacağınız adreslere tıklamanız veson olarak en alttaki linke tıklayarak işlemi bitiriyorsunuz

Bu linkler sık sık yenileniyor sizin yapacağınız bu siteyi takip etmek

A.W.Survey internette bir kısım siteler hakkında anketler yapan biraraştırma şirketi. Müşterisi olan web sitelerinin sayfasına linkveriyor ve bu site hakkında 2-3 cümle yorum yazmanızı istiyor.Anketlerin çoğunluğu 2 soru ve sorular hep aynı : “Bu web sitesihakkında düşüncelerinizi yazınız” Yapılması gereken bu sorulara cevapvermek,Peki bize neden para ödüyorlar: Sitenin üyesi ne kadar çokolursa site o kadar para kazanıyor. Dolayısıyla site her üye için 27dolar ödüyor ve fazlasını kendisi kazanıyor.
1 anket ortalama 2,3 dakika tutuyor ve anket başı ortalama 1-25$ arasıödeme yapıyor. İlk üye olunduğunda 6$ değerinde hoşgeldiniz anketimevcut. Onun haricinde bir kısım 4$ lık anketler var. Dolayısıyla ilküyelikte 27$ gibi bir para kazanıyorsunuz. Yeni anketler eklendikçe veaçıldıkça para kazanmaya devam ediyorsunuz.
Bu site en kolay ve en çok kazandıranı.
Yapmanız gereken siteye üye olduktan sonra açılan sayfada aşağıdaki 6$veya 4$ gibi olan linkleri tıklayıp açılan yerdeki boşluklara yorumyazmak.
Her açılan sayfada 1 veya 2 adet kutucuk görceksiniz.
O boşluklara tek tek yorum yazıp altındaki butona tıklamak.
Sonucunda hesabınıza dolarlar yatıyor.
Bu kadar basit.
Üye olduktan sonra 15 dakikada hemen
27$ kazanıyorsunuz.

NOT: Adınız ve Soyadınızı girerken TÜRKÇE karakter kullanmayın….
Notarayı çekmek için sitede redeem bölümüne tıklamanız yeterli
Sitelere girdikten sonra kutucuklara begeninizi ifade eden cümleler yazmanız yeterli olcaktır…
Örnek olarak:it’s a good site,really this is very nice,great site this gibi yorumlar yazmanız yeterli olacaktır.
Bütün arkadaşlarınızı mutlaka üye yapın ve onlardan da 1.25$ kazanın

ÖNEMLİ NOT :HEP AYNI IP NUMARASI OLAN BİLGİSAYARDAN KAYIT YAPMAYIN YADA OLMAYIN
İsteyen benim referansımdan üye olsun. http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=sefas
http://i543.photobucket.com/albums/gg457/sefas_2008/1308.jpg

xnpa
13-07-2009, 20:04
benim burda hesabım vardı ve parayı alamadım siz hiç para aktarımını sağladınız mı acaba?

sefas
13-07-2009, 20:22
bende daha bugün başladım 2gün sonra öğreneceğim cevabı bakalım inşallah alırım.

Sylar
13-07-2009, 21:13
hiç zannetmiyorum o sitenin para vereceğini.

goku_mami
13-07-2009, 21:51
benim bu sitede 200 $ war ama paypala göndermiyo boşuna denemeyin.. Vakit kaybı...

SahiyN
13-07-2009, 22:10
author=Sylar link=topic=7681.msg44799#msg44799 date=1247508827]
hiç zannetmiyorum o sitenin para vereceğini.

çok mu cimri :)))

artvinlee
13-07-2009, 22:23
benim burda 100$ a yakın param var fakat yollamadılar uzun bi süredir :(

Sylar
13-07-2009, 23:07
author=artvinlee link=topic=7681.msg44811#msg44811 date=1247512994]
benim burda 100$ a yakın param var fakat yollamadılar uzun bi süredir :(

hiç yollayacaklarını da sanmam, saadet zinciri gibi insaları üye yaptığınızla kaldı. sağlam mail toplamışlardır, gelsin spamlar gitsin spamlar...