PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sim Kart - Telefon - Rehber Sorunları Kayıtlı olan 2G iphone telefonu restore ettim ve ekran gitti.

cool
12-07-2009, 22:32
Selam ve kolaylıklar ikaynak.com'dan bişeyler yüklemek isterken yanlış bişeyler yükledim ve telefon kitlendi ve açılmadı. Telefonda sadece elma ekranı çıkıp donup kalınca bende restore ettim. Şimdi ekranda sadece usb kablosu ve itunes işareti çıkıyor slide for emergency yazısı çıkıyor oku kaydırdığımda çıkan sayı ekranından arkadaşımın telefonu arıyorum ve telefon goruşmesi yapabiliyorum ve çağrı alıyorum. ama ekranda ise sadece usb kablosu ve itunes işareti değişmiyor.bende anlıyamadım neler oluyor.. telefonu itunesa bağladığımda ise şoyle bir yazı çıkıyor The SIM card inserted in this iPhone does not to be supported...
tüyo merkezi dahil birçok mesaja göz attım ama benimle aynı sorunla karşılaşan kimse göremedim...
yardımcı olursanız sevinirim.

Misafir.
13-07-2009, 01:23
cihazınız sim lock olmuş sim unlock için öncelikle jb yapın sonra girebilirseniz cydiaya girip ultrasn0w yapın

eray42
07-11-2009, 18:05
Aynı sorun bendede var ne yapacaz açık bir şekilde yazarmısınız.

eurasta
07-11-2009, 21:26
tüyo merkezi yazısına tıklayın orda gerekli link var

18.Yurtdışı Telefonlar için Firmware 3.1.2 Unlock Çıktı! (5.11.07 Baseband) (http://www.ikaynak.com/forum/jailbreak-yontemleri/yurtdisi-telefonlar-icin-unlock-cikti!-5-11-07-baseband-ve-firmware-3-1-2/)