PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sim Kart - Telefon - Rehber Sorunları arama-kapatma sorunu

kocum_yusuf
11-07-2009, 13:19
arkadaşlar iphone umda normal arama yerinden numaralara falan basılmıyor.1de biriyle konuştuktan sonra konuştuğum kişi telefonu kapatmazsa ben kapamıyorummm lütfen yardım edinnnnnn

melo
11-07-2009, 13:24
dokunmatik ekranmı çalışmıyor? anlamadım biraz daha örnek vererek detaylı anlatırmısın..

N!t£cn@klQw
11-07-2009, 13:35
3.0 mı yüklü ara sıra bende de yapıyor bunu...

kocum_yusuf
11-07-2009, 13:49
dokunmatik ekranda telefon normal numara yazdığımız yerde hiç bir numaraya falan basılmıyor birini aramak istediğimde o numarayı mutlaka kişilere kayıt etmem gerekiyor bide biraz önce mesaj yazarken ekran gitti ekranda hiç birşey gözükmüyor bilgisayara bağladığımda itunes görüyor ama iphone ekranında hiç birşey gözükmüyor.3.0 yüklü değil

melo
11-07-2009, 14:09
ekran gittiyse telefonda home ve power tuşuna aynı basılı tut bi müddet telefon kendiliğinden kapanıp açılacaktır. daha sonra bu hataların gitmesini istiyorsan telefonunu restore yap. Restore yaparsan 3.0 a yükseltir eğer 3.0 olmasını istemiyorsan shift e basılı tutup Restore seçeneğine tıkla ve istediğin firmware ı seç ordan. Eğer hala düzelmezse garantiliyse telefonunu servise götür..